

Volkswagen Golf Plus
1.2 TSI Highline Bluemotion park-sensoren bluetooth
€ 6.2502013185.371 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 mei 2013 |
| APK | 17 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.160 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Nu op voorraad zeer nette rook en huisdiervrije Volkswagen Golf plus met slechts 185000km.
Let op, bumper rechts achter is beschadigt (krassen) dit kan tegen meerprijs worden hersteld.
Wij zijn BOVAG lid, RDW erkend en gespecialiseerd in VW-AUDI-SEAT-SKODA
heeft u vragen bel 0512360318 via WhatsApp op 0512360318 of mail info@autotechniek-tenhoeve.nl
*Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk-en zetfouten. Het is de verantwoordelijkheid van de klant om juistheid van prijzen, voertuigspecificaties en accessoires te controleren met het autobedrijf. Prijsstellingen kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Met vriendelijke groet,
Stefan ten Hoeve
Modelreeks: nov. 2009 - dec. 2013
Wielbasis: 257 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 126 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Referentienummer: 1362
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.204 x 1.759 x 1.592 mm |
| gewicht | 1.264 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 - 1.450 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 999 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 126 g/km |
| Energielabel | A |



