

Volkswagen Golf Plus
1.2 TSI Easyline
€ 8.995201387.664 km
Handmatig
Benzine
MPV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 augustus 2013 |
| APK | 25 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 23.694 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
mooie goed onderhouden auto met veel exstra s
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 675 kg
Wielbasis: 258 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.200 x 1.760 x 1.590 mm |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.930 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 - 1.450 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,4 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | B |



