
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Crafter
2.0 TDI 140PK Automaat L3H3 LED Carplay
€ 24.9002018125.069 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 19 juli 2018 |
| APK | 17 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 63.292 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Volkswagen Crafter 2.0 TDI 140PK Automaat L3H3 LED Carplay
Meer informatie, foto’s of een video? Neem gerust contact op via WhatsApp of bel 0685533115
Iedere dag geopend op afspraak!
- Kenteken: V-264-RG
- Merk: Volkswagen
- Model: Crafter
- APK tot: 17-08-2026
- Tellerstand: 125069 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart Metallic
- Kleurnaam: Deep Black Pearleffect
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1968 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: DAU
- Vermogen: 103 kW / 140pk
- Ledig gewicht: 2021 kg
- Max. trekgewicht: 3000 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- Verbruik: 7.4 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 599 cm
- Breedte: 204 cm
- Laadruimte hoogte: 196 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Bijzondere opties & accessoires
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Aanhanger assistent
- Achteruitrijcamera
- Airco
- Android Auto Navigatie
- Apple CarPlay Navigatie
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- DAB
- Houten vloer in laadruimte
- LED koplampen
- Middenarmsteun voor
- Navigatiesysteem full map
- Parkeer assistent
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
Pakket: Trekhaak pakket
- Aanhanger assistent
- Parkeer assistent
Pakket: Executive Plus pakket
- Alarmsysteem
- DAB
- Navigatiesysteem full map
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Getint warmtewerend glas
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Android Auto Navigatie
- Apple CarPlay Navigatie
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Stuur leder
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Aanhanger assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- Vervolgbotsing preventie
- Zijwind assistent
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Meer informatie, foto’s of een video? Neem gerust contact op via WhatsApp of bel 0685533115
Iedere dag geopend op afspraak!
- Financial Lease vanaf € 149,00 per maand
- Dit betreft een BTW voertuig, genoemde prijs exclusief BTW
- Geen afleverkosten
- Inruil mogelijk
Kijk ook eens bij mijn andere advertenties voor andere (bedrijfs)wagens
VANCENTER
Berkhaag 36A
5161 CC Sprang-Capelle
+31685533115
info@vancenter.nl
www.vancenter.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.990 x 2.040 x 2.590 mm |
| gewicht | 2.021 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Actieradius | 1.013 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 194 g/km |
Opties
VANCENTER
Berkhaag 365161 CC Sprang-Capelle



























