

Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI 140 Pk Automaat L3H3 Comfortlne
€ 32.495202442.026 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2024 |
| KM stand | 42.026 |
Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 9 oktober 2024 |
| APK | 9 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 71.758 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Een auto is een belangrijke aankoop. Niet alleen vanwege het geld, maar ook omdat jouw auto verweven is met jouw dagelijks leven. Ga maar na, jouw auto is bij veel belangrijke gebeurtenissen in jouw leven betrokken. Dan is het goed om te weten dat je altijd van je auto op aan kunt. Volkswagen is ontworpen om jouw degelijke metgezel te zijn, iedere dag opnieuw. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Crafter, bijvoorbeeld. De krachtige dieselmotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Schouders en onderrug krijgen een VIP-behandeling door de comfortstoelen. Parkeerschade door openslaande deuren is er niet bij. De schuifdeur wordt dicht langs de zijkant geleid en uitstappen gaat supergemakkelijk. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook warmtewerend glas, adaptieve mistlampen, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
De parkeersensoren waarschuwen wanneer je te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. De automatisch inschakelbare verlichting en regen- en lichtsensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze je veel werk uit handen. Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. In de zomer zit jij ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. Extra opties op deze auto zijn: full map navigatiesysteem, digitale radio, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen jou onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen je als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Forward collision warning helpt je om kop-staart aanrijdingen te voorkomen.
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en tot 12 maanden BOVAG garantie. Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een BOVAG 40 puntencheck, vloeistoffen op peil en een geldige APK. Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan voor ons Wittebrug Servicepakket! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom nooit alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: sep. 2022 - jul. 2024
Cabine: enkel
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.447 kg
Lengte/hoogte: L3H3
Wielbasis: 364 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Aanvullende garantielabels: Volkswagen Bedrijfswagens Approved Occasions (12 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Wittebrug Autodealer (Forepark) Donau 120 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 070-7568781 http://www.wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 360 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.990 x 2.040 x 2.590 mm |
| gewicht | 2.053 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| CO2-uitstoot | 250 g/km |





