
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Caddy Maxi
Bestel 2.0 TDI L2H1 BMT Highline
€ 13.7502018156.811 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 13 september 2018 |
| APK | 3 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 37.218 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Omschrijving
Origineel Nederlands geleverde auto en is voorzien van het NAP rapport. 2 originele sleutels zijn aanwezig.
Volledige onderhoud historie aanwezig.
Bus verkeerd in smetteloze staat.
Volkswagen Caddy Highline. voorzien van nieuwe Continental banden.
Afkomstig van de tweede eigenaar! Org NL Geleverd!
o.a voorzien van: Achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android auto, pdc achter, Vooruitverwarming, cruise control, airco, Elektrische Ramen multifunctioneel stuurwiel, lm velgen, regensensor, elektrische vertelbare spiegels, etc
Volkswagen Caddy 2.0 TDI L2H1 Maxi Highline, BTW, Org NL!
- Kenteken: V-242-PH
- Merk: Volkswagen
- Model: Caddy Bestel
- APK tot: 03-04-2027
- Tellerstand: 156811 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zilver
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1968 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: DFS
- Vermogen: 75 kW / 102pk
- Ledig gewicht: 1445 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 4.8 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 488 cm
- Breedte: 179 cm
- Laadruimte hoogte: 126 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Executive Plus pakket
- Alarm klasse 3
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Vermoeidheids herkenning
Pakket: Navigatie pakket
- Alarmsysteem
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Vermoeidheids herkenning
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterklep
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Metaalkleur parelmoer
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Audio installatie
- Audio-navigatie full map
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Microvezel bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Luxe stoffen bekleding
- Passagiersairbag
- Rubber mat in laadruimte
- Unikleur/pastel
- Vering verzwaard
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Origineel Nederlands geleverde auto en is voorzien van het NAP rapport. 2 originele sleutels zijn aanwezig.
Volledige onderhoud historie aanwezig.
Bus verkeerd in smetteloze staat.
Volkswagen Caddy Highline. voorzien van nieuwe Continental banden.
Afkomstig van de tweede eigenaar! Org NL Geleverd!
o.a voorzien van: Achteruitrijcamera, Apple Carplay/Android auto, pdc achter, Vooruitverwarming, cruise control, airco, Elektrische Ramen multifunctioneel stuurwiel, lm velgen, regensensor, elektrische vertelbare spiegels, etc
Betreft een BTW auto.
Bovengenoemde prijs is ex btw.
Inruil Mogelijk
Wij bieden meerdere garantie pakketten aan.
Zo bieden wij onderstaand de mogelijkheid aan van pakketen:
6 maanden huisgarantie (motor + transmissie)
12 maanden huisgarantie (motor + transmissie)
24 maanden huisgarantie (motor + transmissie)
De prijzen van deze pakketten verschillen per auto. Neemt u hiervoor contact met ons op
S Motive
0626727617
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.880 x 1.790 x 1.836 mm |
| Draaicirkel | 12,2 m |
| gewicht | 1.445 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.299 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Actieradius | 1.195 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
Opties
S Motive
Herderlaan 243851 BD Ermelo



























