
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Caddy
2.0 TDI L1H1 BMT Highline || Marge || CARPLAY
€ 10.9902019235.316 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 21 maart 2019 |
| APK | 21 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.916 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Elektronisch sper differentieel
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Alarm 4 Diefstal-alarm met cabine controle, back up sirene en wegsleep beveiliging en centrale deurvergrendeling met aparte bestuurdersportier ontgrendeling (ZQ9)
- Lichtmetalen velgen 15" Caloundra (CAL)
- Bluetooth
- Boordcomputer 'Plus' en vermoeidheidsherkenning (ZAH)
- Bumpers en spiegelkappen in carrosseriekleur (ZA0)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Executive Plus-pakket (Bluetooth, Navigatiesysteem full map)
- Executive Plus pakket (XPA)
- Lendensteun bestuurdersstoel en bijrijderstoel (7P4)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Mistlampen voor inclusief bochtverlichting (8WH)
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verwarmbare ruitensproeiers voor (9T1)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: apr. 2015 - dec. 2019
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 761 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Jansen B.V. Zwolseweg 197 7707AG BALKBRUG, NL 0523656620 http://www.autobedrijfjansen.nl info@autobedrijfjansen.nl
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Bedrijfsinformatie
Meer informatie over ons bedrijf vindt U op onze website www.autobedrijfjansen.nl
Wij zijn al meer dan 50 jaar Mercedes Benz Specialist. Op al onze jonge Mercedes Benz occasions geven we 12 maanden BOVAG-garantie. Tevens wordt de auto geleverd met 1 jaar mobiliteitsgarantie, APK, NAP, afleveringsbeurt en is de onderhoudshistorie aanwezig.
Ook verkopen wij DEMO-auto's onder fabrieksgarantie.
Wij hebben altijd meer dan 50 jong gebruikte Mercedes Benz auto's op voorraad.
Graag ontvangen wij U op ons bedrijf.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.410 x 1.790 x 1.860 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.416 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.177 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Actieradius | 1.100 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
Opties
Autobedrijf Jansen BV
Zwolseweg 1977707 AG Balkbrug
























