

Volkswagen Caddy
€ 13.9502018108.386 km
Handmatig
Benzine
Bedrijfswagen
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 13 december 2018 |
| APK | 17 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 25.878 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
U bent van harte welkom voor een overtuigende proefrit. Bel of mail altijd eerst voor een afspraak, zodat wij u kunnen verzekeren dat de auto voor u klaar staat
Kijk op onze website voor het complete aanbod. Altijd 80+ auto's op voorraad!
http://www.autofirst-vandelaar.nl/
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 829 kg
Wielbasis: 301 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket (1)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| gewicht | 1.354 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.183 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| CO2-uitstoot | 128 g/km |




