
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Caddy
2.0TDI BMT Leder | Multimedia | Airco | Trekhaak | Achterspoiler
€ 9.9002017178.913 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 15 november 2017 |
| APK | 18 december 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 25.363 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Omschrijving
Met zijn dynamische eigenschappen belooft deze Volkswagen Caddy jou een heleboel rijplezier. Hij is ontwikkeld op een geavanceerd onderstel en biedt altijd een veilig weggedrag. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat zie je ook aan deze Caddy. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Met zijn lederen bekleding is deze auto comfortabel en stijlvol. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer twee achterdeuren en warmtewerend glas.
Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
Zoals je mag verwachten van deze Volkswagen Caddy is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om je alles te laten zien!
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- Laadruimte betimmerd
Overige
- Achterdeuren
- Airbag(s)
- El. Spiegels
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: apr. 2015 - dec. 2019
Cabine: enkel
Referentienummer: 12878
Productienummer: 12878
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 754 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 268 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 180 x 118 x 113 cm
Interieur
Interieurkleur: black
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 1
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
Bedrijfsinformatie
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 225 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 2.000 x 1.830 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.373 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.127 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 152 km/h |
| Actieradius | 1.170 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
Opties
DUTCH Vans
Mercuriusweg 413771 NC Barneveld

























