
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Caddy
1.0 TSI Trendline 7p cruise, airco, stoelverw, dubbele schuifdeur
€ 19.2502020109.485 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 8 mei 2020 |
| BTW aftrekbaar | nee |
Omschrijving
Volkswagen wie anders? Redelijk zelfverzekerd ja. Maar dat mag, bij een Volkswagen. Betrouwbaar, technisch innovatief en klaar voor jaren rijplezier. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Caddy duidelijk te zien is. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. Zelfs bij weinig parkeerruimte krijgen passagiers via de schuifdeur voldoende mogelijkheid om in en uit te stappen. Tot de uitrusting behoren ook warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. De cruise control betekent gemak, comfort en zuinig rijden. Deze auto is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Caddy is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u nieuwsgierig bent naar deze Volkswagen Caddy, neem dan snel contact met ons op.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektronisch sper differentieel
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Meer informatie
Modeljaar: 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf van Veggel Kruizemunt 22 7892AB KLAZIENAVEEN, NL 0591564696 http://www.autobedrijfvanveggel.nl info@autobedrijfvanveggel.nl
Bedrijfsinformatie
Om het voertuig zo goed mogelijk te kunnen afleveren hebben wij afleveringspakketten die starten vanaf € 295,-.
€ 295,-
€ 695,-
€ 1095,-
Voor meer informatie over onze aflevering pakketten kunt u terug vinden in de foto's, of telefonische contact opnemen met ons.
Openingstijden : Maandags t/m Vrijdags geopend van 08:00 tot 17:00 en zaterdags van 09:00 tot 17:00.
Voor meer informatie over ons of over de auto's neem een kijkje op onze website www.autobedrijfvanveggel.nl .
Ook voor meer foto's en andere occasions kunt u ook terecht op onze website !
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| gewicht | 1.468 kg |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Energielabel | D |
Opties
Autobedrijf van Veggel
Kruizemunt 227892 AB Klazienaveen



























