
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Caddy
2.0 TDI L1H1 BMT Trendline 102 PK / Origineel NL
€ 11.800201779.140 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 15 september 2017 |
| APK | 12 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 30.083 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Omschrijving
LET OP EX. BTW !
Nette origineel Nederlandse auto met de sterkere 102pk motor.
Meeneemprijs voor deze auto is € 11.800 ex BTW,- incl 2 maanden APK en aflevercheck.
Optioneel is ons uitgebreid afleverpakket voor € 950,- (totaalprijs € 12.750,-ex BTW)
Dit pakket omvat:
12 maanden BOVAG-garantie
Grote onderhoudsbeurt
Ten minste 1 jaar APK
Tenaamstelling nieuwe auto
€ 20,- brandstof
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Elektronisch sper differentieel
Infotainment
- AUX aansluiting
- Radio / USB
Interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: apr. 2015 - dec. 2019
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 753 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 268 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Uitwaard B.V. Nijverheidstraat 7 4283GW GIESSEN, NL 0183448539 http://www.uitwaard.nl info@uitwaard.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.410 x 1.790 x 1.860 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.388 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.141 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Actieradius | 1.170 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
Opties
Autobedrijf Uitwaard B.V.
Nijverheidstraat 74283 GW Giessen


























