

Volkswagen Caddy Maxi
1.0 TSI 102PK Euro6 Airco Trekhaak Camera stoelverw. weinig km
€ 16.990201762.336 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 11 april 2017 |
| APK | 31 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 30.289 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 121 - € 121 |
Keurig nette en goed onderhouden Volkswagen Caddy Maxi. Auto is de afgelopen 3 jaar door onszelf gebruikt, de stickers worden nog verwijderd. In de auto is niet gerookt en er zijn geen huisdieren in vervoerd. Auto is schadevrij, geen deuken of krassen. Wij leveren deze Caddy met een nieuwe APK en een onderhoudsbeurt. Wij berekenen €500,- afleveringskosten.
Modeljaar: 2026
Laadvermogen: 852 kg
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Fabrikant: Garage Zaat Griftdijk 234 6515AG NIJMEGEN, NL 0243481650 http://www.garagezaat.nl info@garagezaat.nl
Wij proberen onze auto's zo nauwkeurig mogelijk op internet te adverteren. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de specificaties in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.880 x 1.790 x 1.870 mm |
| gewicht | 1.331 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.183 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| CO2-uitstoot | 126 g/km |



