
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Caddy Maxi
1.4 TSI DSG AUTOMAAT / 7-PERSOONS / NAVI / ADAPTIVE CC /
€ 21.4452018135.168 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 12 maart 2018 |
| BTW aftrekbaar | nee |
Omschrijving
KRAS OP SCHERM RECHSACHTER, REPARATIE IN OVERLEG.
Vorm, constructie, prestaties en techniek... Duitse auto's behoren tot de beste van de wereld, en dat is niet voor niks. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid. Deze Caddy Maxi 1.4 TSI DSG AUTOMAAT / 7-PERSOONS / NAVI / TREKHAAK / is dan ook als nieuw, de onderhoudshistorie is bekend. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Een prettige maar ook veilige extra is de schuifdeur voor passagiers. Ruim instappen, geen openslaande portieren die voor ongelukken zorgen... Een riante optie! Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. De bediening van het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem gebeurt met knoppen op het stuur. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Parkeersensoren zijn een waardevolle toevoeging aan deze auto. De sensoren waarschuwen tijdens het parkeren en voorkomen schade aan de auto. De uitrusting van deze Volkswagen is met sportstuur met schakelpaddels, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Caddy Maxi 1.4 TSI DSG AUTOMAAT / 7-PERSOONS / NAVI / TREKHAAK / samen. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. De veiligheidssystemen in deze auto nemen het zelfs waar als de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont, en waarschuwen dan met een duidelijk signaal. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
AFLEVERPAKKET ELITE € 775,-
Hiervoor ontvangt uw auto:
- Onderhoud naar voorschrift en APK
- ELITE GARANTIE 6 maanden (upgrade naar 12 maanden € 200,-)
- Professionele poetsbeurt voor aflevering, tenaamstellingregistratie , kentekenregistratie met kentekencard
Wij informeren u graag persoonlijk over de inhoud en voorwaarden van de onderhouds- en garantiepakketten.
Dankzij Royal Lease stap je zorgeloos in jouw nieuwe auto, met slimme financiering op maat.
OPENINGSTIJDEN:
Maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 uur.
Zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur.
Zondag open op afspraak., afspraken buiten openingstijden in overleg
Om teleurstelling te voorkomen graag naar de beschikbaarheid informeren voor bezoek. Voor een bezichtiging en/of proefrit even van te voren bellen.
Wij willen iedereen de kans geven om zijn of haar droomauto te vinden, daarom reserveren wij auto's uitsluitend na een aanbetaling en/of een getekende koopovereenkomst.
.
BCS- AUTO CLINIC MAASTRICHT is merkonafhankelijk. Bij ons kunt u terecht voor uw apk-keuring, regulier onderhoud en de seizoen controle . U kunt rekenen op professioneel advies dat aansluit bij uw wensen, tegen een verassend vriendelijke prijs.
DISCLAMER
Ondanks de gebruikelijke zorgvuldigheid kan een onjuistheid in de gegevens zijn opgetreden. Wij kunnen hier niet voor
aansprakelijk worden gesteld.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektronisch sper differentieel
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-installatie
- Carkit
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Meer informatie
Modelreeks: sep. 2018 - dec. 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 301 cm
Interieurkleur: Antraciet
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Auto Clinic Maastricht Molensingel 11 6229PB MAASTRICHT, NL 0437370312 http://www.auto-clinic.nl verkoop@auto-clinic.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| gewicht | 1.693 kg |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Auto Clinic Maastricht
Molensingel 116229 PB Maastricht





















