
Volkswagen Beetle
Cabriolet 1.2 TSI 105 pk Design BlueMotion | Unieke kilometerstand | Cruise control | Elektrische kap |

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 23 mei 2014 |
| APK | 14 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.409 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Informeer bij Broekhuis Schagen voor de beschikbaarheid van de auto !
Dit voertuig staat bij:
Broekhuis Schagen:
Witte Paal 326
1742LE Schagen
0224-214700
Informeer bij Broekhuis Schagen voor de beschikbaarheid van de auto !
Door de jaren heen heeft Volkswagen talloze verschillende modellen gebouwd, maar daarbij stonden altijd dezelfde kwaliteiten centraal: een geweldige bouwkwaliteit, veilig weggedrag en uitstekend comfort. Die kwaliteiten vindt u dus ook terug in deze Beetle Cabriolet. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Beetle Cabriolet. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen zijn een heerlijke extra optie, waarmee u uzelf en uw bijrijder een groot plezier doet. Nooit meer stramme spieren bij het uitstappen: daar zorgen de comfortstoelen voor! De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Met behulp van slimme techniek opent of sluit het cabriodak geheel elektrisch. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, adaptieve mistlampen, in delen neerklapbare achterbank, snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging en windscherm. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Ook is de Volkswagen uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur. In de Volkswagen Beetle Cabriolet heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Rempedaal, handrem - allemaal niet meer nodig bij stilstaan op een helling. De hill hold control zet 'm onbeweeglijk en veilig vast tot u weer gas geeft. Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Chroom delen exterieur
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Uitrusting
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2013 - nov. 2014
Referentienummer: 3486518
Maten en gewichten
Laadvermogen: 472 kg
Wielbasis: 25 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1388 kg
Verwachtte leveringsdatum: 29-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 23-09-2015


Rij-impressie Volkswagen Beetle Cabrio
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 76 kW (104 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.290 x 1.810 x 1.470 mm |
| gewicht | 1.288 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.760 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 71,4 l/100km (1 op 1,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 50,0 l/100km (1 op 2,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Broekhuis Seat Skoda Volkswagen Schagen
Witte Paal 3261742 LE Schagen







