

Volkswagen Beetle
Cabriolet Turbo Exclusive Series Cabriolet APPLE CARPLAY-ANDROID/STOELVW/PDC/ETC.!
€ 16.9252016133.982 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 9 juni 2016 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Volkswagen Beetle Cabriolet Turbo Exclusive Series Cabriolet APPLE CARPLAY-ANDROID/STOELVW/PDC/ETC.!
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Dit is een echte eyecatcher en 1 om verliefd op te worden. Binnen no-time heb je bij de benzinepomp of ergens anders een praatje omdat omstanders de auto komen bewonderen.
Van een liefhebber voor een liefhebber... Wij genieten op dit moment ook van de Beetle. Wilt u komen kijken? Laat het dan even van te voren weten :)
✓Cabriolet (elektrisch bedienbaar)
✓Apple carplay & Android auto
✓Luxe meters origineel af fabriek (in het dashboard)
✓Luxe navigatiesysteem
✓Vol met leuke snufjes zoals o.a. stoelverwarming etc.!
Een Duitse auto biedt altijd iets meer: betere rijeigenschappen, meer comfort, meer bouwkwaliteit. Kijk maar eens naar deze Volkswagen Beetle Cabriolet uit 2016 met zijn kilometerstand van 133.000. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Beetle Cabriolet in uitstekende conditie. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Zitten in weldadige comfortstoelen : je rug zal je dankbaar zijn. Een handige en comfortabele voorziening van deze auto is het elektrisch bedienbare cabriodak. In deze auto profiteer jij onder andere ook van: lichtmetalen velgen, warmtewerend glas in delen neerklapbare achterbank, en verstelbare lendensteunen.
Houdt jouw ogen op de weg en jouw handen aan het stuur. Het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem bedien je vanaf het stuurwiel en met spraakbediening. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Kilometers rijden met een exacte snelheid? Dan is de cruise control je vriend! Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
We kunnen ons voorstellen dat je een proefrit wilt maken met deze auto. Bel je ons snel?
___________________________________
Auto van Leeuwen is sinds 2013 actief in de auto-motive sector en gespecialiseerd in occasions. Wij bieden diverse merken gebruikte auto's aan in ons vernieuwde showroom in Poeldijk.
Wij zijn een divers autobedrijf dat niet merk gebonden is. De occasions zijn aantrekkelijk geprijsd en uit voorraad leverbaar.
Auto van Leeuwen is aangesloten bij de Nationale autopas en is RDW erkend.
Vraag ons naar de financieringsmogelijkheden / Financial lease / Private lease / Maandelijkse afbetaling
U bent van harte welkom in ons bedrijf.
Auto van Leeuwen
Jupiter 36
2685LR Poeldijk
☏ 0174-261144 #ook toe te voegen op whatsapp! Bereikbaar tot 22:00 uur!
✉ verkoop@autovanleeuwen.com
www.autovanleeuwen.com
Wij doen ons uiterste best om de advertentie zorgvuldig te adverteren. Op schrijf en typfouten kunnen geen rechten worden ontleend.
Wij staan klaar voor u voor meer informatie!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| gewicht | 1.295 kg |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Energielabel | C |



