

Volkswagen Beetle
Cabriolet 1.2 TSI | LM VELGEN | STOELVERWARMING | ALL SEASON BANDEN
€ 12.5002014142.500 km
Handmatig
Benzine
Cabriolet
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2014 |
| APK | 30 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 26.749 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Leuke Beetle Cabrio! Geschikt voor elk seizoen, maar op zijn best in de zomer. In de zomer is het genieten 'zonder' dak, stoelverwarming aan en genieten gaan. Deze Beetle is voorzien van AllSeasonBanden.
Modelreeks: 2013 - 2018
Modelcode: 5C
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 254 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 134 g/km
Fijnstofuitstoot: 3,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Inbegrepen afleverpakket: VH Basis: Altijd inclusief
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Reinigen interieur & exterieur, Tenaamstelling (RDW leges), Vloeistoffen- en bandencontrole, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.278 x 1.810 x 1.473 mm |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | B |



