

Volkswagen Beetle
Cabriolet 1.2 TSi Cup | Stoelverwarming | Fender Audio | Xenon | Climatronic
€ 14.9502014113.198 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 22 september 2014 |
| APK | 1 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.997 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Deze Volkswagen Beetle Cabrio Cup uit 2014 is een stijlvolle en karaktervolle cabriolet met een unieke uitstraling. De combinatie van het iconische Beetle design en het open rijden zorgt voor een auto met veel beleving en onderscheidend vermogen.
De Volkswagen Beetle Cabrio combineert comfort met een speels en ontspannen rijgevoel. Dankzij het cabriodak geniet u optimaal van open rijden, terwijl de auto tegelijkertijd het solide en comfortabele karakter behoudt dat u van Volkswagen mag verwachten. De Cup uitvoering geeft de Beetle een sportieve uitstraling en maakt hem extra aantrekkelijk voor liefhebbers van een onderscheidende cabriolet. Het onderstel is comfortabel afgestemd en zorgt voor een prettige rijervaring tijdens zowel korte ritten als langere toertochten.
Het interieur is verzorgd en sfeervol ingericht, met een prettige zitpositie en hoogwaardige afwerking. Het Fender audiosysteem zorgt voor een krachtige en heldere geluidsbeleving, waardoor elke rit nog aangenamer wordt. Comfortvoorzieningen en moderne techniek dragen daarnaast bij aan een ontspannen en gebruiksvriendelijke rijervaring.
O.a. uitgevoerd met: cruise control, Fender audiosysteem, parkeersensoren, xenon verlichting, climatronic, etc..
Deze Volkswagen Beetle Cabrio is direct beschikbaar bij Auto Synyco voor klanten uit heel Nederland. Neem contact op voor meer informatie of een proefrit.
Modelreeks: mrt. 2013 - nov. 2014
Modelcode: 5C
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 475 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Licht grijs
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Auto Synyco BV Leeuwarderweg 10 8801BV FRANEKER, NL 0517-392222 http://www.synyco.nl info@synyco.nl
Auto Synyco is een onafhankelijk BOVAG-autobedrijf in Franeker, actief sinds 1952.
Wij zijn gespecialiseerd in jonge occasions met een bekende herkomst en heldere voertuiginformatie.
Je kunt rekenen op transparante prijzen, eerlijke communicatie en persoonlijke service.
Bezoek onze showroom of maak gebruik van extra gemak zoals een proefrit of aflevering aan huis.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.290 x 1.810 x 1.470 mm |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | B |



