
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Arteon Shooting Brake
1.4 TSI eHybrid R-Line Business+
€ 27.750202192.539 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 juni 2021 |
| APK | 31 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 48.603 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Volkswagen Arteon Shooting Brake 1.4 TSI eHybrid R-Line Business+
- Kenteken: HFD-49-Z
- Merk: Volkswagen
- Model: Arteon Shooting Brake
- APK tot: 31-05-2028
- Tellerstand: 92539 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Accucapaciteit: 10 kWh
- Bouwjaar: 2021
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1395 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: DGE
- Vermogen: 160 kW / 218pk
- Ledig gewicht: 1709 kg
- Max. trekgewicht: 1600 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 1.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 487 cm
- Breedte: 187 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 307 - 335 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Navigatie pakket
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- WiFi
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Extra getint glas achter
- Geluid- en warmtewerend glas
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor voor en achter
- R-Line exterieur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Velours bekleding
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Matrix LED koplampen
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Uitwijk assistent
- Variabele stuuroverbrenging
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
UITKLAPBARE TREKHAAK.
Afleverpakketten
TerBorch | Standaard 6 maanden | Garantie |
Alle vermelde prijzen zijn inclusief afleverkosten. Iedere occasion wordt standaard afgeleverd met een onderhoudsbeurt en APK volgens schema en 6 maanden TerBorch garantie.
TerBorch | 12 maanden Bovag | Garantie | - €600,-
Verlengde garantie conform de Bovag normen.
Dit garantiepakket heeft een meerprijs van €600,-
Voor al uw vragen of een bezichtiging kunt u gerust contact met ons opnemen voor de mogelijkheden.
Uiteraard is het inruilen van uw huidige voertuig bij ons mogelijk.
Autobedrijf TerBorch is een universeel autobedrijf voor onderhoud, reparatie en levering van alle merken auto's en aangesloten bij Bosch Car Service, een landelijke organisatie met ongeveer 400 deelnemende bedrijven.
Service en klantvriendelijkheid zijn voor ons belangrijk en wij hopen u ook in de toekomst van dienst te kunnen zijn!
Auto TerBorch
Groningerweg 109
9766 TM Eelderwolde
050-5250415
info@autoterborch.nl
autoterborch.nl
Ondanks de zorg die aan een correcte verwerking van de gegevens wordt besteed, kunnen er geen rechten aan worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.870 x 1.462 mm |
| gewicht | 1.709 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.632 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 33 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Bosch Car Service Ter Borch B.V.
Groningerweg 1099766 TM Eelderwolde















































