
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen Arteon Shooting Brake
2.0 TSI 190 PK DSG-7 R-Line Business+ | CAMERA | ADAPTIVE | STOELVERWARMING

Volkswagen Arteon Shooting Brake
2.0 TSI 190 PK DSG-7 R-Line Business+ | CAMERA | ADAPTIVE | STOELVERWARMING
€ 31.9002022107.553 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2022 |
| APK | 7 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 57.342 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom afwerking rondom de ramen
- Chroom delen exterieur
- Parkeersensor voor en achter
- R-Line Exterieur
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
Overige
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- kleur grijs
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- Variabele stuuroverbrenging
Meer informatie
Modelreeks: jul. 2019 - apr. 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 653 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Leaseprijs: € 386 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Fabrikant: Autobedrijf A. van Rijswijk Zoutendijk 2 4264KH VEEN, NL 0416319900 http://www.vanrijswijkautos.nl verkoop@vanrijswijkautos.nl
Prijs incl. verkooppakket 4 (BOVAG-garantie) is € 33.195,-.
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Volkswagen Arteon Shooting Brake altijd de controle. Deze auto uit 2022 heeft 107553 kilometer op de teller staan. Het oog wil ook wat. Daarom is deze Volkswagen Arteon Shooting Brake uitgevoerd in R-Line styling. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Dat is duidelijk te zien aan deze Arteon Shooting Brake, waarvan de onderhoudshistorie bekend is. Ondanks zijn zuinigheid, levert de benzinemotor van deze Volkswagen uitstekende prestaties. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Met de comfortstoelen heeft u de zekerheid: elke rit fit door de juiste zit. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Deze Volkswagen Arteon Shooting Brake is niet zuinig met comfort. Wat dacht u van een verwarmde achterbank? De slimme koplampen gebruiken de allernieuwste matrix LED-verlichting. Altijd maximaal zicht, nooit verblinding bij de tegenligger. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en variabele stuurbekrachtiging zijn aan boord.
Alle ritinformatie en communicatie is gebundeld in één overzichtelijk digitale dashboard. Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. Gemakkelijk en veilig is de bediening het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem met knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende buitenspiegels en boordcomputer.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Bedrijfsinformatie
Stuur de foto's van uw inruilauto naar ons WhatsApp nummer 06-22055070 (alleen WhatsApp).
Kijk op www.vanrijswijkautos.nl voor een volledige omschrijving + 360 graden foto's of download onze APP!
Wij zijn een BOVAG autobedrijf en leveren uitsluitend auto's van dealerkwaliteit. Onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie zodat alles is te verifiëren.
Voor Financial Lease en financiering, www.vra-lease.nl.
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.870 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.517 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.170 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.632 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 942 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| CO2-uitstoot | 165 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf A. van Rijswijk
Zoutendijk 24264 KH Veen
















































