
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Arteon Shooting Brake
1.4 TSI eHybrid SOH 98% R-line 360° Camera Panoramadak Trekhaak
€ 27.9002022105.258 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 november 2022 |
| APK | 16 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 49.769 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Getoonde prijs is een rijklaarprijs. 12 maanden BOVAGGARANTIE bij prijs inbegrepen. Auto wordt rijklaar afgeleverd. Geen extra afleverkosten. SOH 98%. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder motor en de automatische transmissie. Stel u voor: zoevend over de snelweg terwijl het gulle daglicht het lederen interieur binnenvalt door het elektrisch bediende glazen panorama dak. En wat gemak betreft: daar zorgt onder andere de elektrisch bedienbare achterklep voor. Rijcomfort wordt naar een hoger niveau getild in deze auto, met inbegrip van stoelverwarming, een verwarmbare achterbank en een verwarmbaar stuur. De comfortstoelen zorgen voor een optimale zithouding onderweg. Ook warmtewerend glas, adaptieve verlichting, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers horen tot de voorzieningen op deze auto.
Begeef u op de geweldige rit door de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u wenst voor comfort en veiligheid, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. De radio harder of zachter zetten of iemand uit uw contactenlijst bellen. Dankzij de spraakbediening doet u dit allemaal met uw stem. De elektrisch inklapbare trekhaak is dé remedie tegen vuile handen. En blauwe schenen. Ook connected drive services, navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor zijn aan boord.
In de Volkswagen Arteon Shooting Brake heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Draadloze telefoonlader
- Hoofdsteunen actief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
- Uitwijk assistent
Overig
- Ambient Lighting
- App-Connect
- Aut.Insch. verlichting
- Bluetooth carkit
- DAB+
- Dynamische richtingaanwijzers
- Electr. ramen voor/achter
- File-assistent
- Geintegreerde audio
- Gescheiden temp.zones
- Mirror link
- Onderhoudsbeurt of inspectie
- Oplaadmogelijkheid
- R-Line exterieur
- R-Line Interieur
- Radiobediening stuur
- Side-assist
- Stuur in hoogte verstelbaar
- Trekhaak wegklapbaar
- USB-aansluiting
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoel met massagefunctie
Meer informatie
Technische informatie
Hybride aandrijving: parallel (voortbeweging door elektromotor(en) en/of verbrandingsmotor)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 577 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket rijklaar
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; 12 maanden BOVAGGARANTIE, Onderhoudsbeurt of inspectie, Tenaamstellingskosten
Bedrijfsinformatie
Per maand betalen?? Geen probleem!! Vraag naar de financieringsmogelijkheden of kijk op onze website www.venwautos.nl/financieren en bereken u maandbedrag. .
V&W Auto's is een merkonafhankelijk autobedrijf en lid van de BOVAG. U kunt ons ook bereiken via Whatsapp. Het nummer hiervoor is 06-22595793.
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Hieraan kunnen echter geen rechten aan ontleend worden. Fouten zijn namelijk nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!!
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.866 x 1.871 x 1.462 mm |
| gewicht | 1.713 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.632 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 40 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
V & W Auto's
Rondweg 243785 LC Zwartebroek









































