
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Arteon Shooting Brake
1.4 TSI eHybrid R-Line Business+ | Schaalstoelen | HUD | Trekhaak
€ 31.499202168.842 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 november 2021 |
| APK | 24 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 58.483 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Deze prachtige Volkswagen Arteon Shooting Brake R-Line Business+ combineert sportiviteit, luxe en ruimte op indrukwekkende wijze. Met slechts 68.842 km op de teller verkeert deze auto in hele mooie en nette staat. De auto is goed onderhouden en wordt geleverd met twee sleutels.
De Arteon is uitgevoerd als luxe R-Line Business+ en zit werkelijk bomvol opties. Denk aan de prachtige R-Line schaalstoelen met ergo-functie links, een head-up display, elektrisch uitklapbare trekhaak, 360° camera, sfeervolle interieurverlichting, Matrix LED koplampen en fraaie 19 inch lichtmetalen velgen. Uiteraard is dit nog maar een greep uit de uitgebreide uitrusting van deze complete plug-in hybride.
Kortom: een exclusieve, sportieve en uiterst comfortabele Shooting Brake die klaar is voor direct rijplezier. Kom hem gerust bezichtigen en ervaren, de koffie staat klaar en wij heten u van harte welkom in onze showroom in Kootstertille! ☕🚗
Pasma German Premium is gespecialiseerd in hoogwaardige Duitse occasions. Heeft u interesse in één van onze voertuigen? Neem dan gerust contact met ons op, wij staan klaar om u persoonlijk verder te helpen.
Standaard afleverpakket:
✔ Inbegrepen
- 12 maanden wettelijke garantie
Premium All-In garantiepakket € 895,-
Bij dit afleverpakket wordt uw auto volledig rijklaar geleverd, inclusief:
✔ Inbegrepen
- 12 maanden wettelijke garantie
- Uitgebreide onderhoudsbeurt
- Nieuwe APK-keuring (indien van toepassing)
- Volledig technisch klaargemaakt
- Gereinigd en nagepoetst
- Minimaal een halve tank brandstof
✔ Extra voordelen
- Geen afleverkosten
- Auto technisch geïnspecteerd, grondig gereinigd en kosteloos op naam gezet
- Bezichtiging uitsluitend op afspraak (controleer vooraf de beschikbaarheid)
- Financiering mogelijk
ℹ Belangrijke informatie
- Bij hybride en elektrische voertuigen is een laadkabel niet altijd standaard inbegrepen
- Sommige voertuigfuncties kunnen achteraf nog geactiveerd worden
- Aan eventueel ontbrekende opties of functies kunnen geen rechten worden ontleend
Showroom openingstijden:
- Maandag: op afspraak
- Di–vr: 08:00 – 17:00
- Zaterdag: 09:00 – 17:00
- Zondag: gesloten
Alle informatie zorgvuldig samengesteld; controleer belangrijke zaken altijd zelf. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Deep Black Pearl (2T2T)
- matrix LED koplampen
- R-Line Exterieur
- Velgen 'Montevideo', 19 inch lichtmetaal (PJW)
- Achterklep met sensorgestuurde opening, elektrisch sluitbaar (Easy Open) inclusief vergrendel en startsysteem zonder sleutel (Keyless Access) (PE1)
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- Koplampverlichting LED plus (WLH)
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Trekhaak, elektrisch uitklapbaar, mechanisch inklapbaar (1M6)
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend en extra geluidswerend (PAP)
Infotainment
- Audio-installatie
- Voorruitprojectie (Head-up Display) (KS2)
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- voorstoelen verwarmd
- aluminium interieur afwerking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash) (7W4)
- Rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- 360°-camera (Area View) (KA6)
- hoofdsteunen actief
- Parkeerassistent (Park Assist) incl. inparkeerhulp (7X5)
- parkeersensor voor en achter
- Sperdifferentieel elektronisch (XDS) (1Y3)
Overig
- Adaptieve onderstelregeling (Dynamic Chassis Control) (P7Y)
- Bekleding, leder 'Nappa / Carbon' incl. R-Line top-sportstoelen (PH1)
- Bekleding, leder 'Nappa / Carbon' incl. R-Line top-sportstoelen (WL7)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Stuurwiel, verwarmd (2PT)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 575 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieurkleur: Black
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket:
- 12 maanden wettelijke garantie
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.870 x 1.462 mm |
| gewicht | 1.715 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.632 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Actieradius | 61 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 33 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Pasma German Premium
Oastkern 359288 XJ Kootstertille













































































