
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen Arteon Shooting Brake
1.4 TSI eHybrid 218pk R-Line Business+ | Panoramadak | Dynamic Chassis Control | Trekhaak | Side Assist | Standkachel |

Volkswagen Arteon Shooting Brake
1.4 TSI eHybrid 218pk R-Line Business+ | Panoramadak | Dynamic Chassis Control | Trekhaak | Side Assist | Standkachel |
€ 27.4902021104.676 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 juni 2021 |
| APK | 28 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 52.288 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.
Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.
Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.
Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Met zijn inventieve techniek is de hybride Volkswagen Arteon Shooting Brake tegelijk comfortabel en zuinig met brandstof. Dit exemplaar is van het bouwjaar 2021, hij heeft 104676 kilometer op de teller staan. De R-Line styling maakt deze Volkswagen Arteon Shooting Brake een opvallende verschijning, lekker sportief en een tikje brutaal. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Arteon Shooting Brake in uitstekende conditie. Het beste van twee werelden komt samen in de hybride motor. Daarmee wordt deze Volkswagen Arteon Shooting Brake aangedreven door zowel brandstof als door de elektrische accu, die al rijdend of remmend wordt bijgeladen. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Een ommetje of een lange trip? De comfortstoelen zorgen elke keer voor een goede zithouding! Het interieur glanst in daglicht door het elektrisch bedienbare panoramadak. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Ook de passagiers achterin ervaren het ultieme comfort, dankzij de verwarmde achterbank. De verlichting van de koplampen geeft het gevoel dat het altijd dag is. De slimme matrix LED-technologie past zich aan bij tegenliggers, zonder verlies van lichtkwaliteit. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
Stel de interface voor jouw cockpit naar wens in met het digitale dashboard van deze auto. Overzichtelijk en veilig parkeren met de achteruitrijcamera. Overal en altijd. Als je de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor je. In één oogopslag weet je de complete systeemstatus van deze auto. Dankzij Connected Services. Laat je onderweg niet afleiden, de bediening van het audio-installatiesysteem en ook het navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van DAB-ontvangst. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende buitenspiegels.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Arteon Shooting Brake samen. Je rijdt ook veiliger omdat deze auto voor jou de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op jouw instrumentarium geprojecteerd, zodat je ze niet kunt missen. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Ook helpen het hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.
Je bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
Aanvullende opties en accessoires
- airco separaat achter
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch glazen panorama-dak
- matrix LED koplampen
- R-Line Exterieur
- Rijstrooksensor met correctie
- Standkachel met afstandsbediening
- uitwijk assistent
- voorstoelen verwarmd
- Audio-installatie
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- hoofdsteunen actief
- lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map, draadloze telefoonlader, WiFi voorbereiding)
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map, draadloze telefoonlader, WiFi voorbereiding)
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Meer informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 581 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieurkleur: Oh, zwart-titaanzwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Wegrijpakket (inbegrepen):
- Garantiepakket B - met onderhoudsbeurt (€ 1.295 meerprijs):
-12 maanden BOVAG garantie
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
-Pechservice in Europa
-25 liter brandstof
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Wegrijpakket"): BOVAG garantie (12 maanden)
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.870 x 1.462 mm |
| gewicht | 1.709 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.632 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Actieradius | 61 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 34 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Van den Brug Heerenveen
Zilverweg 58445 PE Heerenveen
















































