
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Arteon Shooting Brake
eHybrid R-Line, Pano | HUD | Trekhaak
€ 31.500202399.984 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 februari 2023 |
| APK | 9 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 59.943 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Alle technologie in de Volkswagen Arteon Shooting Brake is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Je moet tegen een beetje extra aandacht kunnen, want dat levert de R-Line styling gegarandeerd op. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Arteon Shooting Brake. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Voorzien van een lederen interieur: stijl en kwaliteit voor u en uw passagiers! Koud of niet, de stoelverwarming met massagefunctie, stuurverwarming en verwarmbare achterbank maken elke rit comfortabel. U blijft ook in de scherpe bochten goed ondersteund door de fraaie sportstoelen. Van binnen lijkt het allemaal uitermate ruim dankzij de vrije inval van daglicht via het elektrisch bediende glazen panoramadak. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. De kwaliteit van de matrix LED-verlichting geeft het gevoel dat u bij daglicht rijdt. Tot de uitrusting van deze Volkswagen behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, adaptief dempingsysteem, warmtewerend glas, zwarte hemelbekleding, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Met het digitale dashboard kunt u de cockpit-interface naar uw voorkeur instellen. De 360 graden camera wordt mogelijk gemaakt door vier camera's die tezamen werken om zo een uitgebreid zicht te bieden, wat van grote waarde is bij het navigeren door smalle straatjes en parkeerplekken. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Na een lange werkdag in de file: daar zit niemand op te wachten. Gelukkig helpt de file assistent een handje. Het radarsysteem meet de ruimte tot de voorligger en bewaakt de juiste afstand. Stilstaan? Dan remt en stopt de auto vanzelf. Ingebouwde spraakbediening maakt het mogelijk om de auto te bedienen zonder dat uw aandacht wordt afgeleid. Extra opties op deze auto zijn: connected drive services, navigatiesysteem, WIFI-hotspot, automatische airconditioning, draadloos opladen en DAB ontvangst.
Aan boord van deze Volkswagen houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Altijd uw blik op de weg: met de head-up display hoeft u geen moment uw ogen te verplaatsen. De info wordt geprojecteerd in het zichtveld voor u. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Volkswagen. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. U bent mede dankzij dodehoekdetector detectiesysteem, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Volkswagen Arteon Shooting Brake. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- Open dak
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- R-Line Exterieur
Infotainment
- Audio-installatie
- DAB+
- Draadloze telefoon lader
Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Head Up display
- Rokersvrije auto
- Stoelen met massage functie
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- uitwijk assistent
Overige
- Assistentie Pakket (File assistent)
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Design-pakket (Elektrisch glazen panorama-dak, Extra getint glas achter)
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Leder-pakket (Buitenspiegels elektr. met geheugen)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm middel
- Navigatie-pakket (Draadloze telefoonlader, multimedia scherm middel, WiFi)
- Oplaadmogelijkheid
- Optie-pakket (Extra getint glas achter, Geluidsisolerend glas)
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Variabele stuuroverbrenging
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2021 - apr. 2023
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 577 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 1.000): Via Bovag 2
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
Fabrikant: Garage Jelsma Ringallee 104 6891BG ROZENDAAL, NL 0262058006 http://www.garagejelsma.nl verkoop@garagejelsma.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bedrijfsinformatie
* Direct antwoord op uw vraag? BEL ONS; 026 - 362 9332. Mailen mag uiteraard ook maar door drukte kan dit soms wat langer duren qua beantwoorden.
* Laagste prijs vragen worden online NIET door ons beantwoord.
Wij heten u van harte welkom in Rozendaal (bij Arnhem).
* Uw inruil is altijd welkom bij ons.
Online maken wij graag een INRUILVOORSTEL zodat u een richtlijn heeft, naast de auto krijgt u van ons de best haalbare prijs.
GarageJelsma.nl sinds 1950 een begrip!
* Woont u niet in de buurt van Arnhem? Bel ons voor u vertrekt dan zorgen wij dat de auto voor u klaar staat.
* KOOPAVOND: op afspraak van maandag t/m donderdag.
RESERVEREN van uw favoriete auto is mogelijk vanaf uw reis naar ons toe.
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.870 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.713 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 31 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Garage Jelsma
Ringallee 1046891 BG Rozendaal






























