

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 juli 2018 |
| APK | 5 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 50.850 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 243 - € 268 |
Omschrijving
Volkswagen Arteon 2.0 TSI DSG
Bouwjaar: 2018 – Kleur: Deep Black Pearl (C9X) – Bekleding: Alcantara/Leder (N7N) – Transmissie: 7-traps DSG-automaat (G1C)
De Volkswagen Arteon is het topmodel van Volkswagen: stijlvol, ruim en sportief. Deze uitvoering is rijk uitgerust met luxe opties, krachtige 2.0 TSI-benzinemotor (190 pk) en een verfijnde automaat.
Prestaties & Efficiëntie
Motor: 2.0 TSI (191 pk)
Transmissie: 7-traps DSG automaat
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Verbruik (fabrieksopgave): ca. 6,1 l/100 km
Uitlaatgasnorm: Euro 6
De Arteon biedt een dynamische rijervaring met krachtige prestaties, maar ook verfijning en comfort voor lange afstanden.
Af-fabriek Opties & Uitrusting (met codes)
Exterieur & Styling
(45T / PJW) 19 inch lichtmetalen velgen Montevideo (R-Design, zwart/glansgedraaid)
(RALU18 / Q48) AirStop® banden 245/40 R19
(3FB) Spoilerdak
(4KF) Privacyglas vanaf B-stijl
(WS4) Panoramadak kantel-/schuifbaar
(QJ3) Chroompakket (uitvoering 2)
(W17 / WLH) Licht- en zichtpakket met LED-High koplampen
(PXZ) Dynamic Light Assist (dynamische grootlichtregeling)
(8IU / 8SH / 8WM / 8X1) Volledige LED-verlichting incl. animatieknipperlichten, mistlampen en koplampsproeiers
Interieur & Comfort
(N7N) Alcantara/Leder bekleding
(Q4H) Sport-comfortstoelen voor
(4A4) Stoelverwarming vóór én achter
(7P7) Elektrisch verstelbare lendensteun
(6E3) Middenarmsteun vóór
(3KB) Achterbank gedeeld met armsteun
(6Q2) Lederen versnellingspook
(UP0) Analoge klok in dashboard
(KH7) 3-zone Climatronic
(EL5 / YOZ) Online Connectivity Module + Guide & Inform & Security & Service Plus
Veiligheid & Assistentie
(79D) Lane Assist + Emergency Assist + File-assistent
(7X5 / KA2) Parkeerhulp + achteruitrijcamera
(8T8) Adaptive Cruise Control met Stop&Go
(6K4) Front Assist incl. City ANB
(QR9 / WQ3) Verkeersbordenherkenning
(DANGMO) Dodehoek-detectie
(UG6) Hill Start Assist
(7W4) PreCrash veiligheidssysteem
(VL4) Uitgebreide voetgangersbescherming
(9P9) Uitgebreid gordelwaarschuwingssysteem
(4UN / 4X3) Airbags incl. knieairbag bestuurder & gordijnairbags
Technologie & Multimedia
(7UG) Discover Pro Navigatiesysteem High
(9WX) MirrorLink + Wireless RSE "App"
(I8J) Radio High (Gen2 GP)
(8RM) 8 luidsprekers
(QH1) Voice Control
(9Z3) 230V stopcontact
(UQ2) 3x USB type A + AUX-IN
Overige praktische opties
(W12) NCAP-veiligheidspakket
(PW3) Winterpakket (verwarmbare ruitensproeiers + stoelverwarming)
(1S3) Bordgereedschap + krik
(1T2) Gevarendriehoek
(1G8) Bandenreparatieset
Samengevat
✔ Sportieve Arteon 2.0 TSI DSG met 190 pk
✔ Uitgebreid uitgerust: Panoramadak, sportstoelen, leder/alcantara, stoelverwarming voor én achter
✔ Hightech veiligheid: ACC, Lane Assist, Dodehoekdetectie, Parkeerhulp + Camera, PreCrash
✔ Premium uitstraling met Montevideo 19” velgen, LED-verlichting en chroomdetails
Deze Volkswagen Arteon is dé perfecte combinatie van sportiviteit, luxe en veiligheid.
Plan vandaag nog een bezichtiging of proefrit en ervaar zelf de klasse en het comfort van deze Arteon!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Afdekhoes
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- koplampreiniging
- Metaalkleur parelmoer
- Open dak
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Uitlaat sierstuk
Infotainment
- Audio-installatie
- DVD speler
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Subwoofer
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnedak
- Zonnescherm
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Advance-pakket (Aluminium interieur afwerking, Elektrisch glazen panorama-dak)
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie-pakket (DVD speler, Navigatiesysteem full map + hard disk)
- Niet in gerookt
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Veiligheids-pakket (Rijstrooksensor met correctie, Uitparkeer waarschuwing)
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2017 - jul. 2019
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 629 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 4
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Avalon B.V. Nieuwe Atelierstraat 13 5056DZ BERKEL-ENSCHOT, NL 013-2340912 http://www.autoavalon.nl info@autoavalon.nl
Bedrijfsinformatie
Wilt u liever de auto leasen? Graag helpen we u kosteloos en vrijblijvend om samen de mogelijkheden te bekijken.
Wenst u uw maandtarief indicatief te berekenen en/of wenst u meer informatie over operationele en financiële lease, bezoek dan onze website www.autoavalon.nl
Bezoek onze website www.autoavalon.nl voor een volledige fotorapportage van al onze voertuigen.
***I.v.m. automatisering kan het zo zijn dat de auto inclusief garantie (BOVAG) wordt aangeboden, maar dient deze apart aangeschaft te worden. Vraag onze verkopers naar de voorwaarden welke gelden op het voertuig.***
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is AutoAvalon B.V. niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, uitrusting- en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden. Gelieve telefonisch contact met ons op te nemen bij onduidelijkheden.


Peugeot 508 vs Volkswagen Arteon - Vergelijkende Test
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.950 x 1.870 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.501 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 1.100 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 135 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
AutoAvalon B.V.
Nieuwe Atelierstraat 135056 DZ Berkel-Enschot


























































