

Volkswagen Arteon Shooting Brake
2.0 TDI R-Line Business+ Pano Leer/Verwarmd Priv/Glass Vol Vol!
€ 31.9502021126.873 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



| Bouwjaar | 2021 |
| KM stand | 126.873 |
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 januari 2021 |
| APK | 15 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 59.459 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 549 - € 575 |
Modelreeks: okt. 2020 - jul. 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 673 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Auto Oostra Zoom 17 9231DX SURHUISTERVEEN, NL 0512360818 http://www.auto-oostra.nl info@auto-oostra.nl
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 147 kW (200 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.870 x 1.460 mm |
| gewicht | 1.567 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.240 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.632 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 237 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 1.245 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |
| Energielabel | C |




