
Volkswagen Arteon Shooting Brake
1.4 TSI eHybrid R-Line Business+ | SoH 90% | Trekhaak | Head-up display | Adaptieve demping | Kuipstoelen voor | Lederen bekleding | Stoel- en stuurwielverwarming | Navigatie | Dodehoek detectie |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 januari 2022 |
| APK | 17 december 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 55.110 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Robuust, luxe en hoogstaande technologie samengebracht in deze Volkswagen Arteon Shooting Brake, een weerspiegeling van de excellente kwaliteit van Duitse automerken. Als je instapt, waan je je in een cockpit. En ook van buiten mag deze Volkswagen Arteon Shooting Brake met R-Line styling absoluut gezien worden! Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze Arteon Shooting Brake ziet er dan ook uit als nieuw. Deze Volkswagen Arteon Shooting Brake is voorzien van een hybride motor. Dat betekent dat de aandrijving wordt geleverd door zowel een brandstofmotor als een elektromotor, die slim samenwerken om zuinig over de weg te gaan. Als we het over kwaliteit en stijl hebben, wat dacht u dan van het lederen interieur? De verwarmbare voorstoelen zijn voorzien van een massagefunctie, een weldaad voor rug en schouders in elk seizoen. De strakke sportstoelen hebben niet alleen de looks, maar bewijzen ook hun functie als u wat meer vraagt in de uitdagende bochten. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die u op afstand kunt openen. Een heerlijk luxe optie van deze auto is het verwarmbare stuurwiel. Daglicht bij nacht? De koplampen met matrix LED-verlichting zorgen ervoor. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, adaptief dempingsysteem, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Stel de interface voor uw cockpit naar wens in met het digitale dashboard van deze auto. Twijfelen hoeveel ruimte u achter de auto heeft? Met de achteruitrijcamera weet u altijd hoeveel centimeter! Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Gemak dient de mens. Dankzij de spraaksturing bedient u de belangrijkste functie met uw stem. Uw smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar u ook bent, contact houden is een eitje. Deze auto is voorzien van full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Veiligheid voor alles, ook als u rij- en routeinformatie wilt aflezen. De head-up display projecteert de gegevens op de vooruit en u kunt gewoon voor u blijven kijken. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Volkswagen u om veiliger te rijden. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Volkswagen te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- matrix LED koplampen
- R-Line Exterieur
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- Audio-installatie
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- variabele stuuroverbrenging
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Leder-pakket
- Leder-pakket
- Nationale Auto Pas check
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map, draadloze telefoonlader, WiFi voorbereiding)
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map, draadloze telefoonlader, WiFi voorbereiding)
- oplaadmogelijkheid
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Modelcode: 3H94YY
Referentienummer: 506245
Productienummer: 506245
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 581 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieurkleur: Titan black (OH)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Hoogenboom Basis (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Bovag 40 punten check, Landelijke garantiedekking bij merkdealer, Nationale Auto Pas check, Professionele reiniging, SOH check (Plug-in Hybride & EV)
- Hoogenboom Comfort (€ 795 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hoogenboom Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); APK 6 maanden geldig, BOVAG 130-punten check, Landelijke garantiedekking bij merkdealer, Nationale Auto Pas check, Onderhoudsvrij 6 maanden/7.500km, Professionele reiniging, SOH check (Plug-in Hybride & EV), Volle tank en/of volle accu
- Hoogenboom Premium (€ 1.195 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hoogenboom Basis"): Bovag garantie 18 maanden (18 maanden garantie); APK 12 maanden geldig, BOVAG 130-punten check, Lakcare behandeling, Landelijke garantiedekking bij merkdealer, Levenslange gratis APK* (i.c.m. onderhoud volgens schema fabrikant bij Hoogenboom), Mobiliteitsgarantie, Mogelijkheid tot kosteloos afleveren op locatie, Nationale Auto Pas check, Onderhoudsvrij 12 maanden/15.000km, Professionele reiniging, SOH check (Plug-in Hybride & EV), Volle tank en/of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Basiskleur: grijs / grijs

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.870 x 1.462 mm |
| gewicht | 1.709 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.632 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Actieradius | 61 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 27 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Auto Hoogenboom Occasion Center Vlaardingen
Hoogstad 4013131 KX Vlaardingen








































