

Toyota Yaris
1.0 VVT-i Now | Achteruitrijcamera | Airco | Bluetooth |
€ 9.900201685.998 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 maart 2016 |
| APK | 6 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 15.940 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
***Deze auto staat op de Locatie: Reinier de Graafweg 2A te Delft 015-5150020 ***
Digo is al 60 jaar een begrip in de regio en ver daar buiten. Wij hebben 250 occasions op voorraad verdeeld over 2 vestigingen te Delft. Meer weten? www.digodelft.nl
Laat die grotere auto's maar ploeteren in de stad. Deze Toyota Yaris komt overal en past overal. Klein in kosten, groot in gemak! Met zijn pittige motor stuurt u deze auto vlot door het verkeer heen.
Afstand schatten bij het achteruitrijden? Niet nodig. U weet het precies, dankzij de achteruitrijcamera. Het audiosysteem is zo ontworpen dat u het vanaf het stuurwiel kunt bedienen, zodat u veilig kunt blijven rijden en uw ogen op de weg kunt houden. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer, verstelbaar stuur en lederen versnellingspook is deze auto helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg gemaakt. Het is echter mogelijk dat in de advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires abuis verkeerd zijn vermeld. Mochten bepaalde opties of accessoires essentieel voor u zijn vraag er dan naar bij de aankoop.
Direct online bestellen kan natuurlijk ook. ( vanaf 10.000 met het BOVAG pakket)
Alleen bij een online bestelling :
* Gratis thuisbezorgd.
* Altijd met de beste voorwaarden
* Altijd met 14 dagen bedenktijd regeling ( vraag de voorwaarden)
Openingstijden showroom
Maandag t/m vrijdag : 09.00 – 18:00 uur
Vrijdag: 19.00 – 21:00 uur
Zaterdag: 10.00 – 17:00 uur
Modelreeks: 2014 - 2017
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 251 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
BASIS PAKKET (inbegrepen):
Een geldige APK
Een basis poetsbeurt buitenzijde
Een basis Interieur reiniging binnenzijde
Alle vloeistoffen op fabrieksniveau
Een technische basischeck auto en carrosserie van 35 punten
Zekerheidspakket (€ 595 meerprijs):
APK minimaal 6 maanden
Standaard onderhoudsbeurt
12 maanden wettelijke garantie
Banden minimaal 2.5 mm
Technische inspectie op 150 punten
Volledig gepoetst exterieur
Volledige reiniging Interieur
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.700 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.450 kg |
| Trekgewicht geremd | 730 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 527 kg |
| Inhoud bagageruimte | 347 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,3 s |
| Actieradius | 976 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | B |



