

Toyota Yaris
1.5 Hybrid Dynamic CLIMA CAMERA NAV AUTOMAAT
€ 15.940201825.782 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 december 2018 |
| APK | 7 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 22.955 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
'Let's go places', zeggen ze bij Toyota. In de stad, op de snelweg - deze voelt zich overal thuis. Op de teller van deze auto staat slechts 25.782 kilometer. Uitstekende prestaties op de weg dankzij de verbrandingsmotor én elektromotor. En héél vriendelijk voor het milieu en portemonnee! U wordt in deze auto ook getrakteerd op 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Bij het inparkeren laat de achteruitrijcamera precies zien hoeveel meter... decimeter... centimeter ruimte er nog is! Het full map navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Met de audiobediening op het stuur regelt u de geluidsinstallatie gemakkelijk en veilig. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Met regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en lederen versnellingspook is deze Toyota helemaal compleet.
Deze auto is voorzien van een distributieketting, in plaats van een distributieriem!
Tellerrapport, boekjes en de reservesleutel zijn aanwezig. Financiering/lease, garantie en inruil mogelijk. 6 maanden AutoTrust instapgarantie krijgt u gratis bij aanschaf van deze auto. Wenst u liever een jaar BOVAG-Garantie , dan kost dit slechts €550,- extra.
Deze Yaris heeft recent een onderhoudsbeurt gehad bij 24.885 km.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Beste klant,
Leuk dat u onze advertentie bezoekt. Heeft u interesse en wilt u deze auto komen bekijken, bel dan even voor de beschikbaarheid hiervan om eventuele teleurstelling te voorkomen. Hiervoor kunt u ons bellen/whatsappen op 06-17573950 of per e-mail op info@gerardvulink.nl
Kijk op onze website voor meer foto's van deze auto!
Alle moeite is genomen om de informatie op de internetsite/advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven! Fouten zijn echter nooit uit te sluiten, vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2017 - 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 251 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 84 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 3,5 l/100km (1 op 28,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,6 l/100km (1 op 27,8)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Vulink:
Hoe wordt uw nieuwe auto geleverd?
Wij hanteren geen overbodige dure afleverpakketten. Wij bekijken per auto samen met u welke onderhoudsbeurt de auto nodig heeft en wat de technische staat is. Aan de hand daarvan beslissen we de wijze van aflevering en of hier eventueel dus kosten bij komen.
Tevens worden onze auto's geleverd (tenzij anders vermeld) inclusief een geldige APK en een Bovag 40-Puntencheck. Zo weet u precies wat u koopt! Uw nieuwe aanwinst is al gepoetst en leveren wij schoon af met een 1/4 tank brandstof. Hiervoor berekenen wij géén afleveringskosten!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.497 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 111 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.700 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.565 kg |
| Inhoud bagageruimte | 342 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 972 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| CO2-uitstoot | 84 g/km |
| Energielabel | A |





