

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 juli 2021 |
| APK | 26 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.345 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Neem voor meer informatie over deze occasion contact op met een van onze adviseurs via telefoonnummer 0478-514141 Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk.
Bij Oostendorp gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label rechtsonder op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Bij de zoektocht naar een volgende auto is Toyota altijd een slimme, concurrerende keuze. Eentje waarmee u ver zult komen. 'Let's go places'. Deze auto uit 2021 heeft nauwelijks gereden, met een tellerstand van slechts 38051 kilometer. De benzinemotor geeft deze auto sportieve prestaties en zorgt voor een laag brandstofverbruik. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Alle benodigde informatie helder in beeld: het digitale dashboard is een geweldige rijhulp. Nooit meer parkeerschade dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Dankzij Connected Services houdt u de auto nog gemakkelijker in topconditie. Elke dag. Met DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, airconditioning, lederen stuur en lederen versnellingspook is deze Toyota helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota Yaris samen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. In deze Toyota vinden we verder een hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Aanvullende opties en accessoires
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Ultra Silver metallic (1F7)
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- centrale airbag voor
- LED mistlampen
- Multimedia pack (Navigatiesysteem full map)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 256 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Oostendorp PLUS garantie
Garantie: 24 maanden
Garantie: 45.000 km
Beschikbare afleverpakketten:
- Oostendorp PLUS Selectie (inbegrepen): U kijkt naar een occasion uit de Oostendorp PLUS Selectie met standaard 36 maanden garantie, waarvan 12 maanden volgens BOVAG garantievoorwaarden en 24 maanden Oostendorp PLUS garantie. Bovendien is deze auto rijklaar geprijsd, zonder verborgen kosten. Zorgeloos rijplezier noemen we dat bij Oostendorp Auto. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Oostendorp PLUS garantie (24 maanden garantie, 45.000 km garantie); Nieuwe APK - Toyota.nl (zonder meerprijs): U kijkt naar een occasion van Oostendorp Autogroep. Voertuigen worden altijd standaard geleverd met 6 maanden garantie volgens BOVAG garantievoorwaarden. Bovendien zijn onze auto's rijklaar geprijsd, zonder verborgen kosten. Zorgeloos rijplezier noemen we dat bij Oostendorp Auto. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Toyota Approved Occasion (zonder meerprijs): Je kijkt naar een Toyota Approved occasion van Oostendorp Automotive. Onze auto's zijn all-in geprijsd, zonder verborgen kosten. Je krijgt sowieso 12 maanden garantie en zolang jouw auto bij Toyota in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): Toyota Approved Occasion (120 maanden garantie, 200.000 km garantie); Geen nieuwe APK; 14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen., Grondige inspectie: Elke auto ondergaat een volledige onderhoudsbeurt door geschoolde technici., Hybride Zekerheid Controle:14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen.Voor hybride modellen, inclusief certificaat., Pechhulp: 12 maanden gratis 24/7 pechhulp in heel Europa., Tot 10 jaar garantie: Na de initiële 12 maanden wordt de garantie jaarlijks verlengd bij onderhoud tot de auto 10 jaar oud is (of 200.000 km bereikt).
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden


Toyota Yaris - Afscheid duurtest
- Duurtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.015 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.555 kg |
| Trekgewicht geremd | 850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 874 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 121 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Oostendorp Auto Venray
Keizersveld 695803 AP Venray








