

€ 24.950
| Bouwjaar | 2025 |
| KM stand | 26.534 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 juli 2025 |
| APK | 9 juli 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 28.012 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Met deze hatchback vervoer je net zo makkelijk vier passagiers als een stevig IKEA-bouwpakket met toebehoren. Kwestie van indelen. En simpel laden en lossen via de extra deur achter! De auto is van het bouwjaar 2025 en is van de eerste eigenaar. Rijden op brandstof én elektriciteit? Dat kan, met de hybride motor van deze Toyota Yaris. De elektromotor ondersteunt of neemt het deels over van de brandstofmotor als dat uitkomt. Scheelt lekker in de kosten! Bij de uitrusting van deze Toyota horen onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank.
Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor je. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor je rijdt. Handig en veilig: Connected Services. Alle vitale functies en data van de auto check je via de app op je smartphone. Het full map navigatiesysteem loodst je snel naar jouw reisdoel. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die jij kiest. Extra opties op deze auto zijn: DAB ontvangst, regensensor, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen jou onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen je als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt jou tijdens elke rit. Indien je onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Het forward collision warning-systeem waarschuwt indien een botsing dreigt met een voorliggend of tegemoetkomend voertuig. Ook helpen het hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.
Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Geluidsisolerend glas
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2024 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Fabrikant: Louwman Rotterdam Schaapherderhof 5 2988CP RIDDERKERK, NL 0104323555 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 141 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 947 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 87 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Louwman Toyota Rotterdam
Schaapherderhof 52988 CP Ridderkerk















































