

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 december 2017 |
| APK | 16 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.270 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Betrouwbaarheid, comfort en efficiëntie komen perfect samen in deze Toyota Yaris 1.5 VVT-i Design uit december 2017. Deze origineel Nederlandse, dealeronderhouden Yaris staat bekend om zijn uitstekende betrouwbaarheid en lage gebruikskosten. Bovendien kan hij – mits door Toyota onderhouden – in aanmerking komen voor tot wel 10 jaar garantie, wat uitzonderlijke zekerheid biedt.
De Yaris Design wordt geleverd met een complete en moderne uitrusting. Dankzij cruise control, climate control, 15 inch lichtmetalen velgen en metallic lak rij je niet alleen comfortabel, maar ook stijlvol. De achteruitrijcamera en LED dagrijverlichting zorgen voor extra veiligheid en overzicht in het verkeer.
Daarnaast is deze Yaris voorzien van Autonomous Emergency Braking, waardoor de auto zelfstandig kan ingrijpen bij mogelijke aanrijdingen en je zo nog meer bescherming biedt tijdens iedere rit.
Belangrijkste opties & kenmerken:
- Origineel Nederlandse auto
- Dealeronderhouden
- Zeer betrouwbare auto
- Tot 10 jaar garantie mogelijk (mits Toyota-onderhouden)
- Cruise control
- Climate control
- 15 inch lichtmetalen velgen
- Achteruitrijcamera
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Autonomous Emergency Braking
Deze Toyota Yaris combineert betrouwbaarheid, zuinigheid en comfort in een compleet en modern pakket. Perfect voor wie zorgeloos en veilig wil rijden.
Wil je meer informatie of een proefrit plannen? We helpen je graag verder!
Basis pakket
Al onze auto's worden standaard afgeleverd met ons Basis afleverpakket! Dit afleverpakket bevat: Gegarandeerde kilometerstand, Minimaal 10 liter brandstof, Reiniging exterieur, Reiniging interieur, Tenaamstelling, Uitgebreide inspectie (67 punten), Vloeistoffencontrole & bijvullen, Vrijwaring
Afleverpakket Plus incl. 3 maanden garantie - €395,-
Vertrouwd op weg met ons Plus afleverpakket inclusief 3 maanden garantie volgens BOVAG voorwaarden. Dit afleverpakket bevat bovenop het afleverpakket Basis: 3 maanden garantie volgens BOVAG voorwaarden, aanbrengen van een beschermende waxlaag, nieuwe APK indien deze binnen 6 maanden verloopt & BOVAG afleverbeurt: distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij, banden minimaal 2.5 mm profiel, minimaal 3 maanden of 3.000 kilometer onderhoudsvrij
Afleverpakket Comfort incl. 6 maanden garantie - €595,-
Vertrouwd op weg met ons Premium afleverpakket inclusief 6 maanden garantie volgens BOVAG voorwaarden. Dit afleverpakket bevat bovenop het afleverpakket Basis: 6 maanden garantie, aanbrengen van een beschermende waxlaag, nieuwe APK indien deze binnen 6 maanden verloopt, BOVAG afleverbeurt: distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij, banden minimaal 2.5 mm profiel, minimaal 6 maanden of 6.000 kilometer onderhoudsvrij
Afleverpakket Premium incl. 12 maanden BOVAG Garantie - €895,-
Vertrouwd op weg met ons Premium afleverpakket inclusief 12 maanden BOVAG garantie! Dit afleverpakket bevat bovenop het afleverpakket Basis: 12 maanden BOVAG garantie, aanbrengen van een beschermende waxlaag, nieuwe APK indien deze binnen 6 maanden verloopt, BOVAG afleverbeurt: distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij, banden minimaal 2.5 mm profiel, minimaal 6 maanden of 6.000 kilometer onderhoudsvrij
Bekijk onze website voor meer informatie: www.autobedrijfdevries.com/afleverpakketten
Bijzondere opties & accessoires
- Achteruitrijcamera
- Cruise control
- Electronic climate control
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 15"
- Rijstrooksensor
- Stuur multifunctioneel
- Verkeersbord detectie
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Heeft u dezelfde auto gevonden tegen een lagere prijs? Houd dan ook rekening met een eventuele mindere kwaliteit. Dit kan bijvoorbeeld een hogere kilometerstand, een import verleden zonder NAP, of schade zijn. Om zo lang mogelijk te genieten van uw nieuwe occasion is het aan te raden om te kiezen voor de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk en indien u een eventuele aankoopkeuring op eigen kosten door een extern bedrijf wilt laten uitvoeren is dat geen enkel probleem!
Onze showroom is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag zijn wij van 10.00 tot 17.00 uur geopend. Graag maken wij voor een bezichtiging/proefrit een afspraak zodat wij uitgebreid de tijd hebben om u te kunnen begeleiden bij de eventuele aankoop van uw nieuwe auto.
U kunt ons de gehele week bereiken via:
Telefoon nummer: 0181-769072
Whatsapp: +31 181 769 072
Email: info@autobedrijfdevries.com
Onze website: www.autobedrijfdevries.com
Disclaimer: de geadverteerde prijs is een meeneemprijs in euro, inclusief BTW (tenzij anders aangegeven) en onvermijdbare kosten conform Afdeling 6:3A BW. Verkoop en prijswijzigingen voorbehouden. Aanvullende garantie niet inbegrepen, tenzij uitdrukkelijk vermeld. Opties in onze advertenties worden automatisch aangemaakt; wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuist vermelde opties of typfouten. Controleer daarom bij aankoop zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de informatie in de advertentie.


Suzuki Swift vs. Toyota Yaris - Dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 82 kW (112 pk) |
| Max. koppel | 136 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.700 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.020 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.545 kg |
| Trekgewicht geremd | 835 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 347 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 874 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Auto de Vries
Kerkweg 173214 VB Zuidland










































