

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 mei 2004 |
| APK | 26 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Deze auto word op dit moment voor u gereinigd.
Omdat wij deze occasion u niet willen onthouden adverteren wij de auto alvast met een beperkt aantal foto’s.
De uitgebreide fotoreportage en meer informatie volgt nog!
Aangeboden, Toyota
Deze occasion is te bezichtigen bij ons aan de Parmentierstraat 2 in het mooie Hoogeveen.
Bij ons kunt u alles inruilen, uiteraard uw huidige auto maar ook uw caravan, camper, motorfiets, scooter, brommobiel of boot! Ook zonder APK of met schade.
Neem gerust eens contact op met een van onze verkopers voor een vrijblijvend voorstel, dit kan ook via Whatsapp via +31528700700.
Standaard worden onze occasions rijklaar aangeboden (tenzij expliciet aangegeven), daarnaast bieden wij afleverpakketten aan,
Hierbij onze mogelijkheden:
Afleverpakketten
Hierbij onze mogelijkheden;
Aflevering zo mee (Zonder pakket): € 20,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Vloeistoffen controle
Aflevering Van Leeuwen basis: € 295,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Nieuwe APK inclusief voortkomende kosten.
Aflevering Van Leeuwen Comfort: € 445,-
• Van Leeuwen basis +
• Nieuwe olie, nieuw oliefilter
• Overige vloeistoffen controleren en bijvullen.
Aflevering Van Leeuwen compleet: € 895,-
• Van Leeuwen Comfort +
• Onderhoudsbeurt volgens schema.
• 3 maanden/10.000 KM volledige garantie.*
*Geldig voor auto’s boven de € 7500,- tot 175.000km.
Daarnaast: werken wij ook samen met Autotrust
• Vraag de verkoper naar de voorwaarde.
• Reparatie in eigen regio.
• Snel en eenvoudig claimen bij pech.
• Tot 24 maanden zorgeloos rijden
Deze auto financieren? Ook dit is mogelijk.
Uiteraard bent u vrij om zonder afspraak langs te komen, echter raden wij wel altijd aan om even te bellen voor vertrek om teleurstelling te voorkomen.
Een afspraak is snel gemaakt via 0528 700 700.
Tot snel!
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Cd-wisselaar
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Stuur verstelbaar
Overige
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Meer informatie
Modeljaar: 2004
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 237 cm
Interieurkleur: Donker blauw
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Fabrikant: Van Leeuwen Autos Hoogeveen Parmentierstraat 2A 7903TP HOOGEVEEN, NL 0528-700700 http://www.vanleeuwenautogroep.nl danny@vanleeuwenautomotive.nl
Bedrijfsinformatie
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 09:00 uur tot 18:00 uur.
Zaterdag: 08:30 uur tot 17:00
Zondag gesloten.
Telefoon: 0528-700700
E-mail: hoogeveen@vanleeuwenautogroep.nl
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0528-700700).

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.299 cc |
| Max. vermogen | 65 kW (89 pk) |
| Max. koppel | 124 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.780 x 1.660 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 880 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.385 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 205 - 950 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,1 s |
| Actieradius | 803 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
Opties
Van Leeuwen Auto's Hoogeveen B.V.
Parmentierstraat 27903 TP Hoogeveen


















