

Toyota Yaris
1.5 Hybrid 115 Comfort
€ 21.950202512.922 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2025 |
| APK | 31 januari 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 25.812 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
GRATIS ''AVB Premium'' pakket inbegrepen op auto's tot 7 jaar en maximaal 100.000km
Hiervoor wordt de auto zeer uitgebreid geleverd inclusief:
- 12 maanden BOVAG garantie
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften.
- Slijtagedelen vervangen (de norm is dat deze minimaal 10.000km meegaan óf tot de volgende onderhoudsbeurt, afhankelijk van wat het eerste bereikt wordt).
- Nieuwe APK / minimaal 1 jaar.
- Wassen / Poetsen.
- Half volle tank brandstof en in geval van elektrische auto's een volle accu.
Meer informatie en veelgestelde vragen kijk op: www.versteegbuurman.com/rijklaar
Wilt u deze auto komen bewonderen? 0341-561000 of verkoopermelo@versteegbuurman.com
Van harte welkom!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Zwart/grijs stof
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Leaseprijs: private lease € 404 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 384 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Bekijk www.versteegbuurman.com/rijklaar voor meer informatie en veelgestelde vragen.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Bekijk www.versteegbuurman.com/rijklaar voor meer informatie en veelgestelde vragen.
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 141 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 947 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 87 g/km |
| Energielabel | A |






