

Toyota Yaris
1.3 VVTi Comfort
€ 3.9502009155.379 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 juni 2009 |
| APK | 7 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Toyota Yaris 1.3 VVTi Comfort
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Nieuw binnen deze goed rijdende Toyota Yaris 1.3 VVTi Comfort uit 2009 met 155.379 kilometer op de teller.
Wegens inruil verkregen, recent apk gekeurd voor de vorige eigenaar.
Wij hebben de auto volledig nagekeken, een grote beurt uitgevoerd en nieuwe remblokken gemonteerd.
Airco word lekker koud, ook heeft de Yaris een trekhaak.
Nette auto, hier en daar een plekje maar daar rijd die niet anders om.
Onderhoudshistorie inclusief 2 sleutels aanwezig.
Interesse of vragen bel gerust met: 0643219309.
Mvg Jordie Berghorst.
Autobedrijf Jordie Berghorst
Wiekenweg 12
8181 AX Heerde
0643219309
info@autobedrijfjordieberghorst.nl
www.autobedrijfjordieberghorst.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 128 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.790 x 1.695 x 15.300 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 1.025 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 313 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 807 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
| Energielabel | A |





