
Toyota Yaris
1.5 Hybrid 115 Active | Stoel- stuurverwarming | Camera | Apple carplay/Android auto | Adaptive cruise All-season, Grootlichtassistent,

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 oktober 2025 |
| APK | 13 oktober 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.216 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Zo compact als hij is, biedt de Toyota Yaris een enorme hoop ruimte voor u, uw gezin en uw bagage. Dit exemplaar heeft 7991 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2025. Een driecilinder benzinemotor die erg zuinig is, ligt onder de motorkap. Er is een rijke uitrusting aanwezig in deze auto, waar onder meer ook stoelverwarming bij hoort. Aan een fijn opwarmertje in de kille dagen is gedacht, in de vorm van een verwarmd stuurwiel. Verder is de Toyota uitgerust met: 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Zo'n lekkere jonge auto heeft natuurlijk leuke extra's, zoals remote services. Met een speciale app maakt u overal verbinding met de auto. Zo kunt u functies activeren en controleren. Deze Toyota is voorzien van knoppen op het stuur om het audiosysteem met dab-ontvangst te bedienen. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. De uitrusting van deze auto is met regensensor, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. Met voorzieningen als hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Toyota in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Kleur wit
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- 15" zilverkleurige lichtmetalen velgen, 5-dubbel-spaaks
- actieve noodgeval assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming passagier
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Geluidsisolerend glas
- multimedia scherm standaard
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2024 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Fabrikant: Totalbility B.V. Steenkamp 13 9461VC GIETEN, NL 0592-209500 http://www.totalbility.nl info@totalbility.nl
Bedrijfsinformatie
Bij Totalbility stapt u in met zekerheid. Daarom leveren wij de meeste auto’s standaard met 6 maanden Huisgarantie, zonder bijkomende kosten. In enkele gevallen kan hiervan worden afgeweken, bijvoorbeeld bij oldtimers, youngtimers of om andere specifieke redenen. Zo weet u zeker dat u rijdt met kwaliteit, betrouwbaarheid en uitstekende service..
Wat houdt 6 maanden Huisgarantie in?
Onze standaard garantie zorgt ervoor dat u zorgeloos kunt genieten van uw nieuwe auto. Elke auto wordt vooraf volledig gecontroleerd en rijklaar gemaakt. Daarbij hoort een geldige APK van twaalf maanden, een uitgebreide veertigpuntencheck en een professionele afleverbeurt. U rijdt weg met minimaal een kwart tank brandstof of, in het geval van een elektrische auto, een volle accu. Uiteraard regelen wij ook de tenaamstelling en wordt uw auto van binnen en buiten professioneel gereinigd.
Extra zekerheid met 12 maanden BOVAG-garantie
Wilt u nóg meer gemoedsrust? Dan kunt u kiezen voor de uitgebreide 12 maanden BOVAG-garantie. Voor een meerprijs van € 595,- verlengt u uw garantieperiode naar een volledig jaar. Ideaal voor wie maximale zekerheid wil over onderhoud, reparaties en betrouwbaarheid.
Waarom kiezen voor BOVAG-garantie bij Totalbility?
De BOVAG-garantie is een van de meest erkende kwaliteitslabels binnen de automotive branche. Bij Totalbility combineren wij deze zekerheid met onze eigen hoge standaarden op het gebied van service, onderhoud en deskundig advies. Of het nu gaat om aankoop, lease, een personenauto of bedrijfswagen: u weet altijd dat u rijdt met een auto die technisch in topconditie is en volledig is gecontroleerd door ervaren vakmensen.
Zeker rijden begint bij Totalbility
Wilt u meer weten over onze garanties of direct een afspraak maken? Neem gerust contact met ons op of bezoek onze showroom. Wij helpen u graag verder met eerlijk advies en een auto waar u elke dag op kunt vertrouwen.
U bent van harte welkom voor een proefrit, of een bezichtiging. U kunt hiervoor contact opnemen met 0592-209500
Hoewel onze advertenties zorgvuldig zijn opgesteld kunnen de commerciële uitvoering en opties afwijken. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 68 kW (93 pk) |
| Max. koppel | 141 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 947 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 87 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Totalbility B.V.
Steenkamp 139461 VC Gieten





























