

Toyota Yaris
1.3 VVTi Sol MMT AUTOMAAT NEW APK 5 DR
€ 3.9502007182.596 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 oktober 2007 |
| APK | 13 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Laadvermogen: 480 kg
Wielbasis: 246 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2
Deze advertentie is met uiterste zorgvuldigheid opgesteld. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze advertentie geen rechten worden ontleend. Eventuele fouten of onjuistheden in vermeldingen zoals specificaties, uitrusting, kilometerstanden of prijsstellingen vallen buiten onze aansprakelijkheid.
Wij behouden ons het recht voor om deze advertentie te allen tijde, zonder voorafgaande kennisgeving te wijzigen of te verwijderen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.298 cc |
| Max. vermogen | 64 kW (87 pk) |
| Max. koppel | 121 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.750 x 1.700 x 1.530 mm |
| gewicht | 1.000 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Actieradius | 724 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | C |




