

Toyota Yaris
1.5 Hybrid Team|Automaat|Stoelvw|LED|Garantie
€ 15.5002021114.610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 maart 2021 |
| APK | 16 augustus 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.659 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Team|Automaat|Stoelvw|LED|Garantie
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Toyota Yaris 1.5 Hybrid Team, volledig en actueel Toyota onderhouden
De Toyota Yaris 1.5 Hybrid is een zeer populaire auto en dat is niet zo gek.
Toyota staat bekend om z'n betrouwbaarheid. Met deze hybride uitvoering
(benzine / electromotor) i.c.m. een automatische versnellingsbak rijdt u zeer
comfortabel een stuk zuiniger en schoner en dat is helemaal mooi, zeker
met de huidige brandstofprijzen.
Dat het een fraaie auto is om te zien helpt in zijn populariteit ook mee.
Vooral in deze kleur 'manganbronze' metallic, z'n full LED koplampen
en fraai lichtmetaal is het een leuke en sportieve verschijning.
Dit model betreft een 'Team' uitvoering.
T.o.v. de standaard 'Active' uitvoering heeft dit model begeerlijke
opties. Kijk maar eens naar de onderstaande lijst:
Full Led koplampen
LED dagrijverlichting
LED achterverlichting
Adaptive cruise control
Rijstrook assistentie
Verkeersbordherkenning
Automatisch groot licht
Climatronic
Stoelverwarming
Geisoleerde ramen
Achteruitrijcamera
Keyless Entry
Keyless Start
DAB ontvanger
Mistlampen voorbumper
Lichtmetalen velgen 16 Inch
Enz. enz.
Deze Yaris Hybrid is volledig en aantoonbaar Toyota onderhouden.
Vanzelfsprekend ook met een jaarlijkse hybridecheck.
Op 13-02-2026 heeft deze auto bij Toyota een grote onderhoudsbeurt
gehad inclusief een safety en hybridcheck en vervanging van de
remblokken en schijven achter.
De genoemde prijs isrijklaar inclusief 6 maanden Instap Garantie.
Optioneel hierbij is het 6 maanden pechhulppakket NL voor € 49,-
Wilt u liever (nog) meer zekerheid, dan hebben wij voor u het
Uitgebreid garantiepakket voor 12 maanden,
inclusief pechhulp Nederland optioneel voor slechts € 595,-
Ook net als wij enthousiast? Bel of mail voor het maken van een afspraak.
Mobiel: 06-48 50 87 36
Email: info@riddermanauto.nl
Kijk voor meer XL foto's op www.riddermanauto.nl
Persoonlijke aandacht met lekkere verse bonenkoffie is altijd inbegrepen.
We zijn ontzettend trots op onze reviews en op ons bedrijf!
Ervaar het ook zelf, wij heten u van harte welkom!
Ridderman Auto
Atlantis 29
7821 AX Emmen
0648508736
info@riddermanauto.nl
www.riddermanauto.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 68 kW (93 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.160 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 900 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 68 g/km |
| Energielabel | A |




