

Toyota Yaris
1.3 VVT-i S-Line Airco / NAP / APK 05-2027
€ 2.2502005169.642 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 mei 2005 |
| APK | 18 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.084 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Deze Toyota Yaris komt uit 2005, werd geleverd van 01-01-2005 tot 31-12-2005 en kostte toen € 15.084,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2005 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 63 kW (86 PK) en een cilinderinhoud van 1299 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 175 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 12,1 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,0 liter per 100 km en hij weegt 880 kg. De APK is geldig tot 18-05-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 94,33 per kwartaal.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 237 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Van harte welkom bij AlpenCars!
Onze auto’s komen rechtstreeks van dealers en leasemaatschappij, zijn meestal afkomstig van 1e of 2e eigenaar en altijd voorzien van originele kilometers en de complete historie van het voertuig is bekend. Inruil van uw huidige auto is mogelijk!!
Kom gerust langs voor een geheel vrijblijvende bezichtiging en/of proefrit.
Verkoopprijs is rijklaar; afleverinspectie, geldige APK en tenaamstelling.
Ook kunnen wij snel en geheel op maat voor u een verzekering samenstellen. Zo gaat u veilig en verzekerd de weg op.
U kunt ons voor een afspraak, proefrit of meer informatie 7 dagen per week bereiken op telefoonnummer 0648760157.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.298 cc |
| Max. vermogen | 64 kW (87 pk) |
| Max. koppel | 124 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.640 x 1.660 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 880 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.385 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 205 - 857 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,1 s |
| Actieradius | 803 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | B |




