

Toyota Yaris
1.5 Hybrid Dynamic
€ 19.299202293.489 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 februari 2022 |
| APK | 19 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 25.842 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Met z'n extra elektromotor geeft de hybride Toyota Yaris een heel nieuwe dimensie aan het rijden. Het is een dealeronderhouden auto uit 2022, hij heeft 93489 kilometer op de teller. Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. Verder is de Toyota uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Duik in de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat je nodig hebt voor een comfortabele en veilige rit, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte je nog hebt bij het inparkeren. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot jouw voorligger. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Een andere zender zoeken of het volume wijzigen? Het audiosysteem heeft bediening op het stuur. Wat je ook in deze auto kunt vinden zijn DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, lederen stuur en lederen versnellingspook.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor jou het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Bij de veiligheidssystemen van deze Toyota hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met je mee en attendeert je op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Met voorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, ben je altijd veilig onderweg.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met BOVAG Garantie. Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Modelreeks: sep. 2020 - mrt. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accutype: lithium-ion
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Fabrikant: Louwman Heemskerk Rijksstraatweg 38 1964LJ HEEMSKERK, NL 0251225391 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.060 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 900 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 92 g/km |
| Energielabel | A |





