

Toyota Yaris
1.5 Hybrid 115 Active Limited Stoel & stuurverwarming, parkeersensoren
€ 23.990202510.845 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 april 2025 |
| APK | 22 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 26.571 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
...Nieuwe generatie Yaris 1.5 Hybrid 115PK Active Limited in de kleur Shimmering Silver metallic. Deze Yaris is voorzien van Stoelverwarming, Stuurverwarming, Parkeersensoren voor en achter, lichtmetalen velgen, mistlampen voor, adaptieve cruise control, Android auto, Apple carplay, Climate Control, elektrische ramen en meer!
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,84%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvangt u het volgende: Toyota garantie tot 10 jaar*, Volledige onderhoudsbeurt, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Licht
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket (à € 599): Toyota Approved Occasion:
• Tot 10 jaar garantie*
• Volledige onderhoudsbeurt
• Hybride Zekerheidscontrole (bij Hybrid van 5 tot 10 jaar)
• Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
• Halve tank brandstof
• Pechhulp Pas 24/7 Europa
• Van Ekris voordeel pas
*Vraag naar de garantievoorwaarden
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.500 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 141 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 947 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 87 g/km |
| Energielabel | A |





