

Toyota Yaris
1.5 Hybrid 130 GR Sport, Head-Up Display , Stoel- en stuurverwarming
€ 27.799202447.418 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 maart 2024 |
| APK | 4 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.926 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Deze gave Toyota Yaris 1.5 Hybrid 115 GR Sport is in de kleur "Shimmering Silver" met een zak dak. Naast dat deze Yaris met mooie GR afwerkingen in het interieur en exterieur heeft, is de Yaris ook uitgerust met onder andere Apple Carplay/Android Auto, Adaptive Cruise Control, Blind Spot Monitor, DAB radio, Keyless Start/Entry, volledig LED verlichting, sportstoelen, JBL Sound System, stoel- en stuurverwarming, draadloos telefoonlader en nog veel meer!
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,64%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvangt u het volgende: Toyota garantie tot 10 jaar*, Volledige onderhoudsbeurt, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Zwart Half Leder GR
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket (à € 599): Toyota Approved Occasion:
• Tot 10 jaar garantie*
• Volledige onderhoudsbeurt
• Hybride Zekerheidscontrole (bij Hybrid van 5 tot 10 jaar)
• Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
• Halve tank brandstof
• Pechhulp Pas 24/7 Europa
• Van Ekris voordeel pas
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Basiskleur: zilver / zwart
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.500 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.750 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 857 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 96 g/km |
| Energielabel | B |





