

Toyota Yaris
1.5 Hybrid 130 GR Sport + Pack, Panoramadak, BSM + Pack
€ 35.2502025499 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 december 2025 |
| APK | 17 december 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 37.638 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Deze super gave Toyota Yaris Hybrid 130 in de sportieve GR-Sport uitvoering. Door het mooie contrast tussen de kleur Shimmering Silver metallic en het zwarte dak ziet de Yaris er erg strak uit! In combinatie met het GR-Sport Plus Pack zit de Yaris vol met leuke opties zoals: Panorama dak, Stoelverwarming, Stuurverwarming, Draadloos Apple Carplay & Android Auto, Parkeersensoren met remfunctie, Blind Spot Monitor, Automatisch inklapbare buitenspiegels, Op afstand verwarmen en verkoelen met de Toyota app, 18" lichtmetalen velgen, Digitaal instrumentenpaneel, Half lederen bekleding, Donkere hemelbekleding en nog veel meer!
..Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. van Ekris 12 maanden BOVAG garantie t.w.v. € 599,-. hiervoor doen wij het volgende: 12 maanden BOVAG garantie, onderhoud inclusief aanvullende werkzaamheden, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa.
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,84%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Nieuw: Ja
Referentienummer: YAR347
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
*Vraag naar de garantievoorwaarden
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Basiskleur: zilver / zwart
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.500 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.750 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 818 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 96 g/km |
| Energielabel | A |






