

Toyota Yaris
1.5 Hybrid 115 Dynamic, Comfort Pakket, Stuurverwarming, Parkeersensoren, BSM, Camera
€ 26.549202515.030 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 maart 2025 |
| APK | 21 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 31.107 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Toyota Yaris Dynamic Limited 115 pk voorzien van het Comfort Pack en in de kleur Ash Gray Metallic. De Yaris is zeer royaal uitgevoerd met opties en extra's zoals: Intelligente Parkeersensoren voor en achter, Dode hoek waarschuwing, Keyless entry, Volledige LED verlichting voor en achter, Stoelverwarming, Stuurwielverwarming, audiosysteem, Apple carplay en Android auto, Parkeercamera, en nog veel meer!!
Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvangt u het volgende: Toyota garantie tot 10 jaar*, Volledige onderhoudsbeurt, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof, pechhulp pas 24/7 Europa en pechhulp pas 24/7 Europa.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,64%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket (à € 599): Toyota Approved Occasion:
• Tot 10 jaar garantie*
• Volledige onderhoudsbeurt
• Hybride Zekerheidscontrole (bij Hybrid van 5 tot 15 jaar)
• Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
• Halve tank brandstof
• Pechhulp Pas 24/7 Europa
• Van Ekris voordeel pas
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Referentienummer: yar310
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.500 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 141 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 900 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| CO2-uitstoot | 91 g/km |
| Energielabel | A |





