

Toyota Yaris
1.5 VVT-i Dynamic Limited, Handgeschakeld, Stoel & Stuurverwarming, Keyless, Camera!
€ 22.899202423.697 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 februari 2024 |
| APK | 27 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 25.835 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Nu bij ons in de showroom deze prachtige Yaris 1.5 VVT-i Benzine met 6-versnellingen. Deze Yaris is voorzien van stoel en stuurverwarming, Apple Carplay, Android Auto, LED verlichting, adaptieve cruise control en speed limiter, DAB audio, regen en lichtsensor, keyless entry met startknop, dubbele laadbodem en meer!
U bent van harte welkom voor een proefrit.
..Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. van Ekris 12 maanden BOVAG garantie t.w.v. € 599,-. hiervoor doen wij het volgende: 12 maanden BOVAG garantie, onderhoud inclusief aanvullende werkzaamheden, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa.
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente.
*Vraag naar de actievoorwaarden
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 535 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Licht
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Inbegrepen afleverpakket (à € 599): Toyota Approved Occasion:
• Tot 10 jaar garantie*
• Volledige onderhoudsbeurt
• Hybride Zekerheidscontrole (bij Hybrid van 5 tot 15 jaar)
• Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
• Halve tank brandstof
• Pechhulp Pas 24/7 Europa
• Van Ekris voordeel pas
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Referentienummer: yar674
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.500 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 145 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.020 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.555 kg |
| Trekgewicht geremd | 850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 807 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 121 g/km |
| Energielabel | E |





