

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 juli 2024 |
| APK | 19 juli 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 37.197 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Niet voor niets is de hatchback de meest populaire carrosserievorm in West Europa. Deze dealeronderhouden Toyota Yaris bijvoorbeeld, is tegelijk ruim, praktisch en economisch. Hij is van het bouwjaar 2024 en heeft een tellerstand van 6191 kilometer. Hybride rijden is de ideale middenweg. Deze Toyota Yaris biedt die mogelijkheid. Goedkoper rijden, schoner rijden en zo nodig over op benzine. De ideale combi! De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. De sportstoelen geven het interieur van deze Yaris een super strakke en sportieve uitstraling. Je wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Bij het inparkeren laat de achteruitrijcamera precies zien hoeveel meter... decimeter... centimeter ruimte er nog is! Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. Muziek luisteren onderweg was nog nooit zo'n genoegen! Het high performance audiosysteem levert een unieke geluidservaring. Nieuwe smartphones hebben geen snoeren meer nodig om op te laden. Daarom heeft deze Toyota Yaris een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons waarmee je onderweg simpel en effectief voor een volle accu zorgt. De uitrusting van deze auto is met full map navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor en buitentemperatuurmeter behoorlijk compleet.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen jou onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen je als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. De head-up display is een geweldige extra: ogen op de weg en toch alle belangrijke functies in beeld! Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met je mee en attendeert je op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Ook helpen het dodehoekdetectie, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.
Daarbij wordt deze auto aan je geleverd met BOVAG Garantie. Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Kleur wit
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map
- zelfstandige rijstrookwissel
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- centrale airbag voor
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen/stof bekleding
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- smartphone entry
- two-tone uni-/metaalkleur
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2024 - mei 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Fabrikant: Louwman s-Gravenzande Monsterseweg 121 2691JE 'S-GRAVENZANDE, NL 0174412492 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.750 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.120 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 857 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 96 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Louwman Toyota s-Gravenzande
Monsterseweg 1212691 JE 's-Gravenzande

















































