

Toyota Yaris
1.3 VVT-i Now Airco|
€ 9.9502016133.189 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 november 2016 |
| APK | 9 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.590 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Een compacte auto als deze Toyota Yaris is in alles betaalbaarder dan de grotere exemplaren. Goedkoper in aanschaf, onderhoud, wegenbelasting, brandstofverbruik, verzekering en ga zo maar door. En zo slim van design dat-ie nooit aanvoelt als klein! De auto is van het bouwjaar 2016 en is van de eerste eigenaar. Met deze auto is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. Ook is de auto voorzien van: LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Met de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. De Toyota is standaard voorzien van: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer, verstelbaar stuur en lederen versnellingspook.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota Yaris samen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg. Inclusief nieuwe apk en 12 maanden garantie!
Bel of mail ons nu voor een afspraak.
Modelreeks: jun. 2015 - okt. 2016
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 485 kg
Wielbasis: 251 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Fabrikant: Garage Adegeest B.V. Produktieweg 16B 2382PB ZOETERWOUDE, NL 071-5616464 http://www.garageadegeest.nl garage.adegeest@wxs.nl
Garage Adegeest B.V. bestaat sinds 1972 en is gevestigd in Zoeterwoude.Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld.Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn.Er kunnen derhalve geen rechten worden ontleend en garage Adegeest kan nooit aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie.Voor vragen en/of meer informatie over de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto bel 071-5616464.
Op al onze occasions krijgt u 12 maanden garantie.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 125 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.700 x 1.520 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.005 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.490 kg |
| Trekgewicht geremd | 880 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 347 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 874 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | C |



