

€ 27.950
| Bouwjaar | 2025 |
| KM stand | 26.921 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
- Toyota Plus
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 juli 2025 |
| APK | 11 juli 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 32.007 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Wil je rijden als nieuw, maar betalen als gebruikt? Dan is deze jonge occasion een geweldige keuze! De auto is van het bouwjaar 2025 en is van de eerste eigenaar. Deze hybride auto heeft een combinatie van een verbrandingsmotor en een elektromotor. In deze Toyota profiteer jij onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank.
Alle ritinformatie en communicatie is gebundeld in één overzichtelijk digitale dashboard. Alles vrij achter? De achteruitrijcamera laat het meteen zien. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. In het zeldzame geval van een storing weet je nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Je smartphone met remote services geeft direct inzicht. Het full map navigatiesysteem zorgt ervoor dat jij snel en ontspannen op jouw bestemming aankomt. Met automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en buitentemperatuurmeter is deze auto helemaal compleet.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van je overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met jou mee, zodat je tijdig kunt reageren op noodsituaties. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Deze Toyota Yaris is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als je onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Je bent mede dankzij hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat je deze Toyota wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op om de aflevering te bespreken.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Luxe stoffen bekleding
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2025 - 2026
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Toyota Approved: • 12 maanden "Toyota approved" garantie (Tot 10 jaar verlengbaar*) • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantiedekking heel NL • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Reiniging in- & exterieur • Hybride Zekerheid Controle • Toyota kwaliteitschecklist • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Poetsbeurt • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK • Gratis vervangend vervoer Ja** *Informeer naar de geldende voorwaarden **Bij reparaties die langer dan 24 uur duren. Gratis vervangend vervoer kent een maximale duur van 72 uur.
Dit afleverpakket bevat: Toyota Approved Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman s-Gravenzande Monsterseweg 121 2691JE 'S-GRAVENZANDE, NL 0174412492 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 141 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 857 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 91 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Louwman Toyota s-Gravenzande
Monsterseweg 1212691 JE 's-Gravenzande






















































