

Toyota Yaris
1.5 Hybrid 115 Active
€ 19.901202230.768 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 april 2022 |
| APK | 13 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 24.852 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Op zoek naar een betrouwbare en zuinige auto die ook nog eens stijlvol is? Dan is de Toyota Yaris 1.5 Hybrid 115 Active uit 2022 een uitstekende keuze voor jou. Deze hybride benzine auto in een opvallende rode kleur combineert kracht en efficiëntie op een indrukwekkende manier.
Met een vermogen van 115 PK en een 1490 CC motor, levert de Toyota Yaris prestaties die elke rit aangenaam maken. Met een kilometerstand van 30768 kilometer is deze hatchback met 3 of 5 deuren perfect voor zowel stadsritten als langere afstanden.
De metallic lak geeft de Toyota Yaris 1.5 Hybrid 115 Active een moderne uitstraling die zeker de aandacht zal trekken. En niet alleen de looks zijn indrukwekkend, ook aan comfort en veiligheid is gedacht. Zo is het stuur verstelbaar, wat zorgt voor een ergonomische rijpositie die bij jou past. De achteruitrijcamera maakt het parkeren een stuk eenvoudiger en veiliger, terwijl de regensensor ervoor zorgt dat de ruitenwissers automatisch geactiveerd worden bij regenachtig weer.
Veiligheid staat voorop in de Toyota Yaris, met zij airbags voor die de inzittenden beschermen bij een aanrijding. Ook het bandenspanningscontrolesysteem draagt bij aan de veiligheid en zorgt ervoor dat je altijd met de juiste bandenspanning de weg op gaat.
Of je nu op zoek bent naar een sportieve hatchback voor dagelijks gebruik of een betrouwbare auto voor lange reizen, de Toyota Yaris 1.5 Hybrid 115 Active uit 2022 biedt het allemaal. Neem contact met ons op bij Automobielbedrijf Ramaker B.V. en ontdek zelf de vele voordelen van deze mooie auto. Maak een afspraak en ervaar de Toyota Yaris zelf tijdens een proefrit.
Ramaker Hattem is transparant, ook wat betreft de verkoopprijzen. De getoonde prijs is inclusief ons basis afleverpakket, dat bestaat uit:
- Tenaamstellingskosten en leges
- Minimaal 6 maanden APK
- Controle van vloeistoffen en verlichting
- Exterieur wassen en interieur stofzuigen
- Gecontroleerde kilometerstand
Voor maximale zekerheid kunt u kiezen voor ons Toyota Plus Occasions aflever- en garantiepakket. Dit pakket is beschikbaar voor al onze occasions en kost € 599. Hiervoor krijgt u:
- Tot 120 maanden garantie vanaf datum tenaamstelling op een Toyota Approved Occasion (afhankelijk van leeftijd en aandrijflijn, informeer naar de voorwaarden)
- 12 maanden BOVAG-garantie, ook op niet-Toyota merken
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Minimaal 12 maanden APK
- 24/7 pechhulp in Europa
- Garantie op alle slijtagegevoelige onderdelen gedurende de eerste 15.000 km na aflevering
- Volledige poetsbeurt exterieur en reiniging van interieur
- Een brandstoftank gevuld met 20 liter
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat bepaalde opties en/of accessoires genoemd worden die niet op deze specifieke auto aanwezig zijn. Er kunnen dan ook geen rechten ontleend worden aan deze advertentie, en Ramaker Toyota Hattem kan niet aansprakelijk gesteld worden voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie. Voor vragen en meer informatie over de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact met ons opnemen via 038-4441993.
Kom vrijblijvend langs voor een proefrit of een offerte, u bent van harte welkom! Voor meer informatie kunt u ons bellen op 038-4441993.
Ramaker Hattem (1936) is sinds 1967,
De Toyota dealer voor de N.O. Veluwe!
Een gemoedelijk en vertrouwd adres, door jarenlange expertise een echte auto specialist.
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 4318
Soort hybride: Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 37.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 141 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.745 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.060 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 947 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 87 g/km |
| Energielabel | A |




