

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2020 |
| APK | 2 januari 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 21.659 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Bij het ontwerpen van de Toyota Yaris stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze Yaris is van het bouwjaar 2020. De toekomst is hybride: de combi van elektromotor en verbrandingsmotor maakt deze auto extra aantrekkelijk en voordelig in gebruik. Tot de uitrusting behoren ook dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Zo'n lekkere jonge auto heeft natuurlijk leuke extra's, zoals remote services. Met een speciale app maakt u overal verbinding met de auto. Zo kunt u functies activeren en controleren. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audiosysteem en ook het full map navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur. Natuurlijk is de audio-installatie voorzien van DAB-ontvangst. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Ook regensensor, keyless entry, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook zijn aan boord.
In de Toyota Yaris heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Toyota. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Toyota bovendien hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
U kijkt naar een occasion uit onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden garantie tot 45.000 kilometer. Wilt u meer weten over deze occasion? Neem direct contact met onze verkoopadviseurs via 0492-561222 of mail naar info@toyota-helmond.nl of kom langs voor een kop koffie in onze showroom aan de Varenschut 5 in Helmond. Bij Oostendorp gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs van Oostendorp Helmond naar de voorwaarden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Ash Grey metallic (1G3)
Veiligheid
- bots herkenning en activatie
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
Overige
- Multimedia Pack: Toyota Touch® multimedia met Go navigatie en DAB+ (Navigatiesysteem full map)
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 256 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Oostendorp PLUS garantie
Garantie: 24 maanden
Garantie: 45.000 km
Beschikbare afleverpakketten:
- Oostendorp PLUS Selectie (inbegrepen): U kijkt naar een occasion uit de Oostendorp PLUS Selectie met standaard 36 maanden garantie, waarvan 12 maanden volgens BOVAG garantievoorwaarden en 24 maanden Oostendorp PLUS garantie. Bovendien is deze auto rijklaar geprijsd, zonder verborgen kosten. Zorgeloos rijplezier noemen we dat bij Oostendorp Auto. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Oostendorp PLUS garantie (24 maanden garantie, 45.000 km garantie); Nieuwe APK - Fabrieksgarantie (zonder meerprijs): Dit voertuig wordt afgeleverd met de standaard fabrieksgarantie. Vraag onze verkoopadviseurs voor meer informatie.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): BOVAG 40-Puntencheck; Geen nieuwe APK - Bovag garantie 12 maanden (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Geen nieuwe APK
- Toyota Approved Occasion (zonder meerprijs): Je kijkt naar een Toyota Approved occasion van Oostendorp Automotive. Onze auto's zijn all-in geprijsd, zonder verborgen kosten. Je krijgt sowieso 12 maanden garantie en zolang jouw auto bij Toyota in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): Toyota Approved Occasions (120 maanden garantie, 200.000 km garantie); Geen nieuwe APK; 14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen., Grondige inspectie: Elke auto ondergaat een volledige onderhoudsbeurt door geschoolde technici., Hybride Zekerheid Controle:14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen.Voor hybride modellen, inclusief certificaat., Pechhulp: 12 maanden gratis 24/7 pechhulp in heel Europa., Tot 10 jaar garantie: Na de initiële 12 maanden wordt de garantie jaarlijks verlengd bij onderhoud tot de auto 10 jaar oud is (of 200.000 km bereikt).
Identificatie
Referentienummer: 7697
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl


Suzuki Swift vs. Toyota Yaris - Dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.945 x 1.700 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.565 kg |
| Inhoud bagageruimte | 342 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 947 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 84 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Oostendorp Helmond
Varenschut 55705 DK Helmond




































