

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 juni 2018 |
| APK | 26 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.070 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Toyota Yaris altijd de controle. Deze auto uit 2018 heeft 70833 kilometer op de teller staan. Deze Toyota Yaris heeft een hybride motor, dus een combi van brandstof en elektrisch. Een slim en milieuvriendelijk systeem dat ook nog eens lekker kostenbesparend is. Bij de rijke uitrusting horen ook 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel en LED-achterlichten.
Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! Zuinig, veilig en ontspannen op pad: dat kan dankzij het aanwezige full map navigatiesysteem. De electronic climate control zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Alle belangrijke audiofuncties heeft u onder handbereik met de audiobediening op het stuur. Achter het stuur van deze Toyota bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Deze auto is voorzien van cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
In de Toyota Yaris heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem direct contact met ons op of kom langs voor een kop koffie in onze showroom aan de Longobardenweg 21 Oss. Bij Oostendorp Toyota Oss gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label rechtsonder op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Aanvullende opties en accessoires
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- Navigatiesysteem full map
- binnenspiegel automatisch dimmend
- chroom delen exterieur
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2020
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 490 kg
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 75 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 3,1 l/100km (1 op 32,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Oostendorp PLUS garantie
Garantie: 24 maanden
Garantie: 45.000 km
Beschikbare afleverpakketten:
- Oostendorp PLUS Selectie (inbegrepen): U kijkt naar een occasion uit de Oostendorp PLUS Selectie met standaard 36 maanden garantie, waarvan 12 maanden volgens BOVAG garantievoorwaarden en 24 maanden Oostendorp PLUS garantie. Bovendien is deze auto rijklaar geprijsd, zonder verborgen kosten. Zorgeloos rijplezier noemen we dat bij Oostendorp Auto. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Oostendorp PLUS garantie (24 maanden garantie, 45.000 km garantie); Nieuwe APK - Fabrieksgarantie (zonder meerprijs): Dit voertuig wordt afgeleverd met de standaard fabrieksgarantie. Vraag onze verkoopadviseurs voor meer informatie.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): BOVAG 40-Puntencheck; Geen nieuwe APK - Toyota Approved Occasion (zonder meerprijs): Je kijkt naar een Toyota Approved occasion van Oostendorp Automotive. Onze auto's zijn all-in geprijsd, zonder verborgen kosten. Je krijgt sowieso 12 maanden garantie en zolang jouw auto bij Toyota in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): Toyota Approved Occasion (120 maanden garantie, 200.000 km garantie); Geen nieuwe APK; 14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen., Grondige inspectie: Elke auto ondergaat een volledige onderhoudsbeurt door geschoolde technici., Hybride Zekerheid Controle:14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen.Voor hybride modellen, inclusief certificaat., Pechhulp: 12 maanden gratis 24/7 pechhulp in heel Europa., Tot 10 jaar garantie: Na de initiële 12 maanden wordt de garantie jaarlijks verlengd bij onderhoud tot de auto 10 jaar oud is (of 200.000 km bereikt).
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl


Suzuki Swift vs. Toyota Yaris - Dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.497 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 111 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.700 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.565 kg |
| Inhoud bagageruimte | 342 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 1.090 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,1 l/100km (1 op 32,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,3 l/100km (1 op 30,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,3 l/100km (1 op 30,3) |
| CO2-uitstoot | 75 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Oostendorp Oss
Longobardenweg 215342 PL Oss







































