

Toyota Yaris
1.5 Hybrid Design Sport | Automaat | Stoelverwarming | Achteruitrijcamera
€ 15.900201831.926 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2018 |
| APK | 22 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 22.264 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
'Let's go places', is het motto van Toyota. Dus kiest u maar: dichtbij of ver, de snelweg of de stad. Deze Toyota Yaris zal u blijvend aangenaam verrassen. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 31926 Zuinig rijden, minder uitstoot, maximale radius. Door de hybride motor die elektrisch én benzinerijden mogelijk maakt is dit de ideale combi. Verder is de Toyota uitgerust met: 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas en LED-achterlichten.
Kommaar-kommaar-kommaar, aldus de achteruitrijcamera. Iedere centimeter vrije ruimte komt haarscherp in beeld. Schadevrij inparkeren maar! De electronic climate control zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. De audiobediening op het stuur zorgt dat muziek en informatie kunnen worden aangepast zonder het zicht op de weg te verliezen. Is het maar een buitje of een constante regenstroom? De regensensor reageert altijd accuraat! De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid. Extra opties op deze auto zijn: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota Yaris is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Zutphen afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-zutphen@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Zutphen behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Zutphen is officieel dealer van RENAULT en DACIA. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Zutphen !
Modelreeks: 2017 - 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 251 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 75 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 3,1 l/100km (1 op 32,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,3 l/100km (1 op 30,3)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Afleverpakket:
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.497 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 111 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.945 x 1.695 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.565 kg |
| Inhoud bagageruimte | 342 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 1.090 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,1 l/100km (1 op 32,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,3 l/100km (1 op 30,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,3 l/100km (1 op 30,3) |
| CO2-uitstoot | 75 g/km |
| Energielabel | A |





